Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte cluburi (https://forum.4tuning.ro/51-cluburi.html)
-   -   Speed4U club Focsani... (https://forum.4tuning.ro/51-cluburi/139439-speed4u-club-focsani.html)

johnsonxxl 27-08-09 15:22

Re: Speed4U club Focsani...
 
4 Attachment(s)
new member...vw corado...

Attachment 1061183Attachment 1061184Attachment 1061185Attachment 1061186

johnsonxxl 27-08-09 15:23

Re: Speed4U club Focsani...
 
1 Attachment(s)
Attachment 1061187

la lumina se vede mai bine :D

ravy09 27-08-09 16:08

Re: Speed4U club Focsani...
 
era sa ma asez pe ea si au tipat baietii la mine.. :-P era intuneric, nah :oops:

sergiuhusca 27-08-09 16:19

Re: Speed4U club Focsani...
 
Pai stricai facelift-ul.

fisan 27-08-09 16:35

Re: Speed4U club Focsani...
 
frumos imi place....era sa o ia si pe a mea in acelasi timp:))=))

sonnic54 27-08-09 18:23

Re: Speed4U club Focsani...
 
TDR poza pentru tine ;)) :D nice .. tare nu am sa uit :D .. .cata elanu :))

sergiuhusca 27-08-09 18:41

Re: Speed4U club Focsani...
 
Asa mare ti sa parut?
Mie mi sa parut ca a fost in forta...

Sonny™ 27-08-09 18:48

Re: Speed4U club Focsani...
 
TDR e mai buna poza asta, se vede mai bine ca e pe lumina, aseara sigur nu se vedea nimic...:)):))):))) pana la urma sa rezolvat totul se deconteaza si speram sa iasa bine


...vw corado noul membru(vasilica) si mai sunt vreo doi mai trebuie sa le facem poze si celorlalti;)

VN23TDR 27-08-09 19:47

Re: Speed4U club Focsani...
 
Da neneie. Eu am vazut live :D I-a dat-o cu dusmanie :)))

johnsonxxl 27-08-09 20:35

Re: Speed4U club Focsani...
 
:))) ... frumos...era mai frumos daca era la altu.. :))

valitataye 27-08-09 21:56

Re: Speed4U club Focsani...
 
Quote:

Originally Posted by johnsonxxl (Post 2590821)
:))) ... frumos...era mai frumos daca era la altu.. :))

la cat mai multi membri in continuare in clubul vostru RESPECT TUTUROR:oops:

Speed4U 27-08-09 22:03

Re: Speed4U club Focsani...
 
Bravo baieti ,ma bucur ca pe zi ce trece sunteti mai multi ! VA astept la pitesti !

Soso1990 27-08-09 22:06

Re: Speed4U club Focsani...
 
Bravo baieti, va asteptam la Pitesti la standul Speed4u! Cu respect, Soso ASD, Speed4u moderator!

Yakuza007 28-08-09 09:35

Re: Speed4U club Focsani...
 
bv baieti frumoase masinutele.Respect si Succes in continuare....


Sonny....Mustangul e al tau???Nici nu mi-am dat seama cand ai ajuns in spatele meu la semafor:)) (eu cu bicla:)))) )

Yakuza007 28-08-09 09:35

Re: Speed4U club Focsani...
 
bv baieti frumoase masinutele.Respect si Succes in continuare....


Sonny....Mustangul e al tau???Nici nu mi-am dat seama cand ai ajuns in spatele meu la semafor:)) (eu cu bicla:)))) )


All times are GMT +2. The time now is 04:21.

- Copyright 2026 4Tuning