![]() |
Re: Speed4U club Focsani...
4 Attachment(s)
|
Re: Speed4U club Focsani...
1 Attachment(s)
|
Re: Speed4U club Focsani...
era sa ma asez pe ea si au tipat baietii la mine.. :-P era intuneric, nah :oops:
|
Re: Speed4U club Focsani...
Pai stricai facelift-ul.
|
Re: Speed4U club Focsani...
frumos imi place....era sa o ia si pe a mea in acelasi timp:))=))
|
Re: Speed4U club Focsani...
TDR poza pentru tine ;)) :D nice .. tare nu am sa uit :D .. .cata elanu :))
|
Re: Speed4U club Focsani...
Asa mare ti sa parut?
Mie mi sa parut ca a fost in forta... |
Re: Speed4U club Focsani...
TDR e mai buna poza asta, se vede mai bine ca e pe lumina, aseara sigur nu se vedea nimic...:)):))):))) pana la urma sa rezolvat totul se deconteaza si speram sa iasa bine
...vw corado noul membru(vasilica) si mai sunt vreo doi mai trebuie sa le facem poze si celorlalti;) |
Re: Speed4U club Focsani...
Da neneie. Eu am vazut live :D I-a dat-o cu dusmanie :)))
|
Re: Speed4U club Focsani...
:))) ... frumos...era mai frumos daca era la altu.. :))
|
Re: Speed4U club Focsani...
Quote:
|
Re: Speed4U club Focsani...
Bravo baieti ,ma bucur ca pe zi ce trece sunteti mai multi ! VA astept la pitesti !
|
Re: Speed4U club Focsani...
Bravo baieti, va asteptam la Pitesti la standul Speed4u! Cu respect, Soso ASD, Speed4u moderator!
|
Re: Speed4U club Focsani...
bv baieti frumoase masinutele.Respect si Succes in continuare....
Sonny....Mustangul e al tau???Nici nu mi-am dat seama cand ai ajuns in spatele meu la semafor:)) (eu cu bicla:)))) ) |
Re: Speed4U club Focsani...
bv baieti frumoase masinutele.Respect si Succes in continuare....
Sonny....Mustangul e al tau???Nici nu mi-am dat seama cand ai ajuns in spatele meu la semafor:)) (eu cu bicla:)))) ) |
| All times are GMT +2. The time now is 04:21. |
- Copyright 2026 4Tuning