![]() |
Re: BMW 250tti Supercar Concept by Emil Baddal
Quote:
|
Re: BMW 250tti Supercar Concept by Emil Baddal
la bot ar trebui sa se mai gandeasca umpic...
|
Re: BMW 250tti Supercar Concept by Emil Baddal
e tare din laterale si spate dar fata......... :|
|
Re: BMW 250tti Supercar Concept by Emil Baddal
chiar ca este prea complicata nici partile laterale nu'mi plac mie .. spatele chiar arata a concept :oops:
|
Re: BMW 250tti Supercar Concept by Emil Baddal
e putin exagerat tot ansamblul, insa s a mers pe ideea unor linii f agresive... n ar strica sa vedem astfel de linii agresive si la viitorul m6!
si farurile si stopurile sunt interesante! |
Re: BMW 250tti Supercar Concept by Emil Baddal
Eu nu critic munca omului ca na, fiecare cu gustul lui, dar as schimba cateva lucruri cum ar fi: rotile ( nu e potrivesc deloc), fata (parca e facuta in graba), iesirile de la toba sunt furate de la Honda Civic (pacat, asta strica tot) si capota e cam simpla. Asta e doar parerea mea, in rest arata bine, interiorul mar interesa foarte mult si sper sa apara poze si cu el.
|
Re: BMW 250tti Supercar Concept by Emil Baddal
Felicitari a iesit o masina ok echilibrata dar nu este un BMW.... din orice unghi te-ai uita la ea nu iti duce cu absolut nimic mintea ca ai privi un BMW silga e singurul lucru care spune asta
ar fi trebuit sa ti cont de linile celor de la BMW, orice masdin BMW din toate timpurile la prima privire zici: "asta e un BMW", acest lucru nu se intampla in cazu de fatza. Masina pare modelata ok, randarile destul de reusite inca odata felicitari. |
Re: BMW 250tti Supercar Concept by Emil Baddal
Din pacate tot ce-i frumos ramane la stadiul de concept. Iar pe piata scot aratari ca X6 si seria 5 noua. Cred ca asta nu e opera aceluiasi designer. Oricum in ansamblu e dementiala masina.
|
Re: BMW 250tti Supercar Concept by Emil Baddal
Quote:
|
Re: BMW 250tti Supercar Concept by Emil Baddal
4 Attachment(s)
:arrow:
|
Re: BMW 250tti Supercar Concept by Emil Baddal
e superb!!! da' fata nu prea se potriveste cu restul masinii :D :)
|
Re: BMW 250tti Supercar Concept by Emil Baddal
moamaaaaaa laser frate...:) eu daca as avea o masinuta de asta...as conserva-o frumos intr-un garaj..
|
Re: BMW 250tti Supercar Concept by Emil Baddal
ar fi frumos si in realitate!:x
|
Re: BMW 250tti Supercar Concept by Emil Baddal
Vad ca multi afirma ca "nu imi place","e fata busita" daca nu va place atunci va rugam respectuos sa nu mai postati aiurea....respectati munca celui care a realizat masina ......nu stiu cati dintre voi sunt in stare macar sa faca o zecime din masina aia.....Per total :KEEP UP THE GOOD WORK
P.S.:Realizati ca traim in Romania si nu toate sunt roz si la locul lor |
Re: BMW 250tti Supercar Concept by Emil Baddal
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 16:37. |
- Copyright 2026 4Tuning