![]() |
Re: Cum poti ridiculiza un CL
Quote:
apropo melcule...ejti cam prost... in primul rand ar trebui sa dai dovada de om destept, da e imposibil pt tine... in al doilea rand, ce treaba are mama omului?alea de merg cu tine sa le tragi sus pe 5 lei noi, sunt neamuri de ale tale...si nu mama omului... pe nici unu nu va cunosc, cu nici unul nu tin, da cand vad babalai ca iau in discutie parintii, iau foc:evil: mai cu simt...arata la lume ca stii sa tii pixul in mana si nu sapa... |
Re: Cum poti ridiculiza un CL
Quote:
|
Re: Cum poti ridiculiza un CL
daca nu avea priza laterala din spate si avea alte jante eu il gaseam chiar reusit. oricum, nu e ridiculizat cum spune autorul topicului
|
Re: Cum poti ridiculiza un CL
Quote:
Buna aia cu mama.Nici nu o sa ripostez, ca mi se pare penal sa o dam in injuraturi.Dar nu e frumos sa injuri in fata calculatorului,da dovada ca in viata de zi cu zi esti o gasca care se teme sa deschida si gura. Nu te mai pronunta in legatura cu mine,fiindca nu cred ca ai idee ce si cum gandesc.Nu,nu as zice in niciun caz ca masina asta e tare daca e live.Bine finisata e,si chiar bine lucrata,dar kitul ala nu are absolut nici o treaba cu masina si de asta sustin ca e varza.E ca si cum ai pune jante cromate la o sportiva.Prinzi ideea? Faptul ca tu nu gandesti nimic nu ma pune in aceeasi oala cu tine. Cum sa zici ma de mama pe 4 tunning??? Inscrie-te la clubul de mircari si injura acolo cat vrei. Acu imagineaza-ti cat de penal esti pentru faza cu mama. E ca si cum as incepe eu acu sa te amenint. Si inca ceva agresivule: Nu am spus nicaieri ca este kitsch(asa se scrie,dar tu nu ai de unde sa stii ca invatai injuraturi pe mirc).Am zis ca si-au batut joc de o masina care nu merge tunata in stilul asta. |
Re: Cum poti ridiculiza un CL
Mie imi place, nu este incarcat asa tare cum este S klasse-ul de la MBM, este finisat bine, la interiorul portbagajului se putea mai bine...
Pana la urma ce eleron ii trebuia, gen WRC? Edit: Daca asta se numeste kitch, cred ca cei care considera asta stau prin Monaco, unde vezi numai masini frumoase. Atunci asta cum se numeste? (are numai comentarii pozitive, super tare frate, cool, facut cu bun gust, si tot asa) Scz, dar nu m-am putut abtine la comentariul asta. |
Re: Cum poti ridiculiza un CL
Stiti ceva fratilor "pisica cand nu ajunge la untura zice ca pute" asa k lasati gura.
Eleronul mie unul imi place si cade bine cu masina doar ce vroiati o codita mica k la audi s, iar prizele de aer arata binisor pe merc. P.S. Interiorul nu prea are ce cauta acolo lemnul si masinile sport nuuuuuuuuuu. |
Re: Cum poti ridiculiza un CL
Nu inteleg de ce se crede ca acest CL este ridiculizat. Mie mi se pare foarte frumos:shock:.
|
Re: Cum poti ridiculiza un CL
mie unul imi place,si ce cred ca nu ati realizat trebuie sa placa proprietarului nu noua :P,macar de as avea si eu una la fel.
|
Re: Cum poti ridiculiza un CL
mie imi place masina...doar eleronul putin mai mare si negru sa fii fost tot interiorul sau alb...nu este urat deloc
|
Re: Cum poti ridiculiza un CL
vad de multe ori comentarii gen: "vulpea care nu ajunge la struguri...." si " fiecare cu gusturile lui, tre' sa placa proprietarului ". prima replica e una de tip manelistic, " esti invidios coa.e, a vorbit invidia din tine ! ". N-am inteles cum isi dau seama astia cand e invidie si cand e pe bune. cat despre a doua replica, daca ar fi adevarata, daca ar fi importanta doar parerea proprietarului atunci ar pleca toata lumea acasa si n-ar mai exista forumuri.
na ca facui si eu oleac' de offtopic:) |
Re: Cum poti ridiculiza un CL
Daca omului ii place ce vreti nu vedeti ca are si pele de strutz:D na asta e ...
|
Re: Cum poti ridiculiza un CL
Quote:
|
Re: Cum poti ridiculiza un CL
exteriorul e ok, interiorul lasa de dorit..
|
Re: Cum poti ridiculiza un CL
nu e chiar asa de grav. masina e cam incarcata dar per total e destul de ok. interiorul insa cu lemnul ala de pe usi nu are ce cauta la masina asta. daca era stoc mergea dar la asta pute sa il schimbe cu aluminiu sau carbon ceva.
|
Re: Cum poti ridiculiza un CL
pff..si-au batut joc de bietul mertzan:-)
|
| All times are GMT +2. The time now is 08:43. |
- Copyright 2026 4Tuning