Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masini tunate (https://forum.4tuning.ro/18-masini-tunate.html)
-   -   BMW se da pe "verde" (https://forum.4tuning.ro/18-masini-tunate/137098-bmw-verde.html)

marik44 27-08-09 20:30

Re: BMW se da pe "verde"
 
voi creka astia care nu credeti ca o sa scoata cv tare cei de la BMW o sa ramaneti ,,masca" o sa scoata cv foarte tare si nu o sa scoata o masina puturoasa cum zic alti k cei de la bmw si din motor cu aburi scoate si ultimul ,,ponei"

fan_car 27-08-09 21:07

Re: BMW se da pe "verde"
 
Eram sigur ca toti ziceti ca nu conteza ce e oricum o sa fie cea mai tare..:-j
Daca era alta marca de masina in afara de germane era naspa nu:))??

pitic_wrc 27-08-09 21:48

Re: BMW se da pe "verde"
 
traim si vedem...

z$olt 27-08-09 22:07

Re: BMW se da pe "verde"
 
Quote:

Originally Posted by gorila600 (Post 2590365)
BMW se da pe "verde" -BMW se strica

ce, nu ti-ai primit banana azi?

de ce s-ar strica? gama lor se largeste cu ceva ce e de viitor, ce va fi cautat. Petrolul se va termina candva. nu e nelimitat.

claubmw92 27-08-09 22:44

Re: BMW se da pe "verde"
 
Quote:

Originally Posted by 73dy (Post 2590720)
tot ce e BMW e puternic...poate sa mearga si cu apa...tot BMW e ;)

corect! :twisted:

dog99 27-08-09 23:46

Re: BMW se da pe "verde"
 
adica nu o sa mai palpaie el:)

Mate90 28-08-09 00:11

Re: BMW se da pe "verde"
 
Quote:

Originally Posted by gorila600 (Post 2590365)
BMW se da pe "verde" -BMW se strica

BMW tine pasu' cu restu' de fapt... Daca Mercedes au scos S250CDI Blue Efficiency etc.,e cazu' sa scoata si ei masini mai economice si mai eco,fiindca vor parea masini scumpe care consuma mult si vor fi inutile

[IlluSioN] 28-08-09 00:29

Re: BMW se da pe "verde"
 
sa vedem cu ce ne uimesc :???:

unul 28-08-09 02:14

Re: BMW se da pe "verde"
 
ar fii frumos un bmw ECO dar si puternic :D:P..

unul 28-08-09 02:15

Re: BMW se da pe "verde"
 
Quote:

Originally Posted by fan_car (Post 2590894)
Eram sigur ca toti ziceti ca nu conteza ce e oricum o sa fie cea mai tare..:-j
Daca era alta marca de masina in afara de germane era naspa nu:))??



Nu ..nu era naspa...au scos si altii masiani ECO si nu sa zis ca sunt naspa;)

rider2009 28-08-09 08:43

Re: BMW se da pe "verde"
 
deci bmv is masini pt oameni cu rabdare io nas putea sa merg cu un bmw la drum sa nu mi se infunde jigleuru sa porneasca mai greu la frig sa imi tremure masina ca nu`s echilibrate rotile.Tot ii perfect la masina asta te plictisesti.

z$olt 28-08-09 09:36

Re: BMW se da pe "verde"
 
Quote:

Originally Posted by Ovidiu23 (Post 2540672)

wow, asta chiar ca arata ca un rechin...

FloweRffs 28-08-09 11:38

Re: BMW se da pe "verde"
 
pana la urma e BMW..

Magos 28-08-09 14:04

Inca un teaser pentru BMW Coupe ECO
 
1 Attachment(s)
Inca un teaser pentru BMW Coupe ECO

Daca ieri priveam cu mare interes teaser-ul video ce face referire la noul sport coupe ECO al celor de la BMW, se pare ca pana la lansare, o sa tot avem parte de aceste mici „tentatii”.

De data aceasta este vorba doar despre o poza a automobilului, menita de a intarata multimea de fani si nu numai. Aceasta nu prezinta in prim plan automobilul, ci doar un mic preview cu partea laterala spate a masinii.

O sursa din interiorul companiei afirma ca noul coupe va beneficia de un motor hibrid diesel, ce va produce circa 800 Nm, avand un consum de doar 3.5 litrii / 100 km. Cu toate acestea, masina va fi capabila sa atinga viteza de 100 km/h sub cinci secunde.

YGD-sef 28-08-09 14:14

Re: BMW se da pe "verde"
 
BMW TEHNOLOGY!:2gun:


All times are GMT +2. The time now is 07:58.

- Copyright 2026 4Tuning