![]() |
Re: Daewoo Matiz
https://forum.4tuning.ro/191-bazar-au...an-2006-a.html asta e masina;)
|
Re: Daewoo Matiz
am vazut masina, pare ingrijita...pacat doar ca din cate am observat nu prea are mai deloc dotari.
Spune-mi te rog la ce diferenta te-ai gandit? |
Re: Daewoo Matiz
3000 de euro
|
Re: Daewoo Matiz
Quote:
|
Re: Daewoo Matiz
sus cu matizul....
|
| All times are GMT +2. The time now is 17:22. |
- Copyright 2026 4Tuning