Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   4TUNING DAY 2006 (https://forum.4tuning.ro/179-4tuning-day-2006.html)
-   -   Intalnirea membrilor 4tuning - editia a 2-a (https://forum.4tuning.ro/179-4tuning-day-2006/13643-intalnirea-membrilor-4tuning-editia-2-a.html)

MaTzA 26-02-06 19:15

2 Attachment(s)
am facut cv de genul asta sa zic sau nush..ziceti voi cum

MaTzA 26-02-06 19:16

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"madskilz\"
Quote:

Originally Posted by \"MaTzA\"
.... sub nume data la care am intrat in forum(sper sa nu se faca diferente de vechime shi/sau de varsta)

si atunci de sa mai scrii data la care ai intrat pe forum daca nu vrei sa se faca diferente? :lol: :lol: :lol: :lol: think about it :wink:

eu nu cred k imi fac tricou :cry: ....$$$

oricum ne intalnim.....sunt fratzii mei acolo...chair gabitzule.....alexius vine????!!! :D

pai eu ziceam SPER dar dk e... ,nu mai scriem

Zerofast 26-02-06 19:17

un tricou negru cu 4Tuning DAY asa cum e scris in semnatura si sub nickname--doar o propunere :wink:

MaTzA 26-02-06 19:18

adica asha

MaTzA 26-02-06 19:20

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"Zerofast\"
un tricou negru cu 4Tuning DAY asa cum e scris in semnatura si sub nickname--doar o propunere :wink:

da dar eu stiu ca la imprimat daca duci o poza iese si alb in fundal dar merge scrisul cu 4 tuning day

SHOGUN-A8 26-02-06 19:33

Cine nu isi poate face tricou poate foarte simplu sa lipeasca o foaie A4 pe tricoul lui cu numele....
Nu stiu daca mai este necesara si sigla 4tuning pt ca nu stiu daca vor avea toti foi lipite p ei....
PS:...o idee.... :P

GolfuletzS 26-02-06 19:36

e clar ca nu toti o sa aibe tricouri... dar eu zic ... ca ne mai cunoastem ... asa... sa zicem ca eu sunt prieten cu santos :P santos e prieten cu matza ... santos mi`l prezinta pe matza :D ceva de genu asta :)

SHOGUN-A8 26-02-06 19:40

Facem un fel de....\"lantul slabiciunilor\"... :lol:
Este si asta o varianta...cred ca nu vom avea probleme cu recunoscutul membrilor deoarece tre' sa fii chior ca sa nu vezi o masa de oameni care e fff fericita.... :wink:

mertan 26-02-06 20:36

si daca afara e frig de mori? si trebuie sa itzi eie un pulover ceva sau o geaca? eu zic ca sa scriem sigla si sub sigla nikna-meul sau daca vreti cu ecusoane la gat.cum ii vezi pe aia pe la firme, agatzate de gat.

ra2 26-02-06 21:04

vin si Yo :roll: ...da numai sa ma primitzi pe acolo....(k am decat 14ani :cry: )
va ajut eu cu facutu tricourilior....luati imaginea k silgla 4Tuning si k nicku vostru si trageti-le pe o discketa sau cd si da-ti fuga in magazinu unirii la parter la magazinu TOTEM si vedeti acolo se fac imprimeuri si ii dati discketa la vanzatoru ala si aia e...in cateva minute(cred) e gata....
SUCCES :roll: :wink: :D

Evo007 26-02-06 21:13

yo zic sa ne facem legitimatii...ca la scoala
Punem fatau nostru acolo sigla 4tuning si nick nostru.....tragem la imprimanta lipim pe un cartonas si gata :wink:

RoSonic 26-02-06 21:20

Vai, da multe griji va mai faceti! :lol: Fiti mai relaxati, ca cine vine acolo n-are cum sa nu se gaseasca cu restul lumii!

dshockevo 26-02-06 21:21

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"Evo007\"
yo zic sa ne facem legitimatii...ca la scoala
Punem fatau nostru acolo sigla 4tuning si nick nostru.....tragem la imprimanta lipim pe un cartonas si gata :wink:

Ma , da' voi n-aveti gura ??? Veniti si voi unde s-a strans lumea si va prezentati \"Salut, sunt X de pe forum ...\" ce e asha greu ?

Skillzu 26-02-06 21:35

lasa-i ma in pace.... :lol:

noi ne intalnim oricum......cine nu se descurca asta e :lol: :lol:

SHOGUN-A8 26-02-06 21:37

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"dshockevo\"
Quote:

Originally Posted by \"Evo007\"
yo zic sa ne facem legitimatii...ca la scoala
Punem fatau nostru acolo sigla 4tuning si nick nostru.....tragem la imprimanta lipim pe un cartonas si gata :wink:

Ma , da' voi n-aveti gura ??? Veniti si voi unde s-a strans lumea si va prezentati \"Salut, sunt X de pe forum ...\" ce e asha greu ?

Cred ca iti dai seama ca nu poti spune cum te cheama la vreo cateva sute de oameni(sper ca vor veni sute de oameni de pe forum... :wink: )
Nici cu legitimatii de alea nu cred ca ar merge din cauza ca sunt prea mici....cred ca foile A4 lipite pe tricou/bluza/geaca ar fi cea mai buna idee....
Cred ca ar fi mai usor sa se vada numele user-ului pe el....asa toti vor sti cine e acela...
Va ganditi cum ar fi sa te prezinti din 2 in 2 sec.... :lol:
In orice caz.....sper ca o sa pot veni si eu... :)


All times are GMT +2. The time now is 06:17.

- Copyright 2026 4Tuning