![]() |
Re: Test-drive cu Fiat 500 Abarth
superba masina..am vazut vreo 3 in bucuresti [2 albe si unu rosu] si pot spue ca e o masina extraordinara din pct de vedere estetic , cat si al performantelor.
daca as avea bani , mi-a lua , insa e cam scumputa : 30.000 euro la dealer , iar sh [ca dabea a aparut] 25.000 .. [am vazut in niste reviste din italia] oricum ,. o masina superba!! |
| All times are GMT +2. The time now is 19:54. |
- Copyright 2026 4Tuning