Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte discutii Dacia (https://forum.4tuning.ro/307-discutii-dacia.html)
-   -   O supernova sau o solenza? mare kitch? (https://forum.4tuning.ro/307-discutii-dacia/133916-supernova-solenza-kitch.html)

ramonEHM 08-09-09 21:55

Re: O supernova sau o solenza? mare kitch?
 
ihmmm,referitor la dacia nova aia de PH,am vazut-o si eu,o stiu inca de anul trecut.am vazut-o in Poiana Campina kand am dat la scoala de politie,si mie mi sa parut ok,e lucrata fin,mi se pare mai de bun gust sa zic asa decat una cu cine stie ce zorzoane pe ea,si bordul si fetele de usai mi se pare sunt tot de solentza.ce aveti cu omu'....fiecare cu gustu' lui..mie mi se pare ingenios omu,i-a facut un facelift si el cu ce a avut la indemana;))

conty one 11-09-09 15:50

Re: O supernova sau o solenza? mare kitch?
 
da nu are nimeni nimic cu omul..doar ca vopseaua e cam ciudat aplicata pe masina, in rest e ok

ynp_46 13-09-09 17:40

Re: O supernova sau o solenza? mare kitch?
 
Stiti ce nu inteleg io, ce e acel bun gust?daca eu vreau sa imi pun eleron am gusturi de rahat?:)) oricum cu putine modificari poate sa isi puna, stopuri si haion d solnitza si bara.


All times are GMT +2. The time now is 20:12.

- Copyright 2026 4Tuning