Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Opel tuning (https://forum.4tuning.ro/136-opel-tuning.html)
-   -   Poze cu astrele noastre din Romania! (https://forum.4tuning.ro/136-opel-tuning/133135-poze-astrele-noastre-romania.html)

bogdan_r5 16-08-09 12:31

Re: poze cu astrele noastre din Romania!!!!!!!ast pozee
 
mortale masinile baieti.haideti va rog si altiiiiiiiii

bogdan_r5 16-08-09 12:36

Re: poze cu astrele noastre din Romania!!!!!!!ast pozee
 
5 Attachment(s)
cateva poze si cu a mea cu cateva imbunatatiri.
pleoape
grila fara stema lucioasa.care e interesat mai am inca 10buc.90lei bucate
vopsit bandou bara fata

urmeaza vopsit praguri si bandouri de pe portiere


ast sugestii.

piese.import.online 21-08-09 14:02

Re: poze cu astrele noastre din Romania!!!!!!!ast pozee
 
mai merge sa pun colant pe capota.se mai poarta asa ceva????ce parere aveti?

pwr_bz 21-08-09 14:06

Re: poze cu astrele noastre din Romania!!!!!!!ast pozee
 
Nu conteaza daca se mai poarta!Conteaza sa iti placa tie!

valycraciun 26-08-09 22:16

Re: poze cu astrele noastre din Romania!!!!!!!ast pozee
 
3 Attachment(s)
trei poze cu a mea

Attachment 1060473

Attachment 1060474

Attachment 1060475

dany_rdn 26-08-09 23:31

Re: poze cu astrele noastre din Romania!!!!!!!ast pozee
 
1 Attachment(s)
o poza cu clant ma costat 100E lam tinut 2 saptamini pt ca se stringea copii linga ia si ma simteam aiurea si lam dat jos

piese.import.online 27-08-09 10:27

Re: poze cu astrele noastre din Romania!!!!!!!ast pozee
 
superrrrrrrrrrrrrrrrrr.ast pozeeeeeeeeee noiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

piese.import.online 27-08-09 10:28

Re: poze cu astrele noastre din Romania!!!!!!!ast pozee
 
oricum a fost frumos desenul.

GJ 64 GAB 27-08-09 14:39

Re: poze cu astrele noastre din Romania!!!!!!!ast pozee
 
Quote:

Originally Posted by piese.import.online (Post 2589318)
superrrrrrrrrrrrrrrrrr.ast pozeeeeeeeeee noiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

Quote:

Originally Posted by piese.import.online (Post 2589321)
oricum a fost frumos desenul.

Foloseşte funcţia Edit post pentru a nu mai face posturi aiurea!

selberg 11-09-09 07:19

Re: poze cu astrele noastre din Romania!!!!!!!ast pozee
 
5 Attachment(s)
hop si eu.nou pe forum deci salut baietzi!!!!!

jhonycvz 11-09-09 18:28

Re: poze cu astrele noastre din Romania!!!!!!!ast pozee
 
5 Attachment(s)
astra g 2.00dti cvzzzzzz

muntiu 12-09-09 16:46

Re: poze cu astrele noastre din Romania!!!!!!!ast pozee
 
10 Attachment(s)
astra f 1992

muntiu 12-09-09 16:52

Re: poze cu astrele noastre din Romania!!!!!!!ast pozee
 
1 Attachment(s)
si cu eleron

bogdan_r5 14-09-09 12:20

Re: poze cu astrele noastre din Romania!!!!!!!ast pozee
 
faine masini.sa le stapaniti sanatosi baieti fara incidente.mai astept si alti prieteni cu astre

FeS 14-09-09 12:34

Re: poze cu astrele noastre din Romania!!!!!!!ast pozee
 
4 Attachment(s)
Cateva poze si cu a mea, chiar daca nu-i terminata!


All times are GMT +2. The time now is 05:17.

- Copyright 2026 4Tuning