![]() |
Re: Machetle mele-InSidE
Foarte tare Ferrari am avut si eu...
Ultimile poze trebuiesc postate la tuning pe machete, bafta:!::!::!: |
Re: Machetle mele-InSidE
3 Attachment(s)
pozele cu lambo
|
Re: Machetle mele-InSidE
Hmm..nu arata rau rotile, dar parca ai cam depasit marginea jantei, sau s-a scurs vopseaua ca nu-mi dau seama din poze.Oricum, fain Ferrari-ul si cu privire la Corvette...nu cred ca ar merge rat road, fiindca este o masina moderna si nu stiu cat de bine ar da rat, asa.Ai putea sa ii dai un aspect SLICK...vezi tu sau..poti sa faci ca multi, sa ii pui niste jante mari cromate sa-l cobori si ti-a iesit o struto-camila.vezi tu ce ii faci!
|
Re: Machetle mele-InSidE
Quote:
|
Re: Machetle mele-InSidE
Quote:
|
Re: Machetle mele-InSidE
10 Attachment(s)
pozele cu Corvette
|
Re: Machetle mele-InSidE
Nu prea pricep ce cauta Vette-ul asta aici.Pune-l la tuning pe machete....sau ce ai de gand cu el?
|
Re: Machetle mele-InSidE
Sper sa nu te calareasca nimeni....
Fooooooooarte mare motorul, parerea mea:!::!::!: |
Re: Machetle mele-InSidE
Ai citit şi tu măcar un cuvānt din regulament ? Machetele astea au locul la secţiunea de Tuning pe machete nu la prezentări ;)
|
Re: Machetle mele-InSidE
4 Attachment(s)
Quote:
Mai jos sunt niste poze cu Boxter la care i-am facut upgrade. |
Re: Machetle mele-InSidE
Quote:
|
Re: Machetle mele-InSidE
1 Attachment(s)
diorama primeste etaj.Scuzati calitatea pozelor.Revin cu poze mai clare.
|
Re: Machetle mele-InSidE
Quote:
(ehh ma rog , continuarea) |
Re: Machetle mele-InSidE
mersi.acesta nu este inceputul.uitate in posturile anterioare.
|
Re: Machetle mele-InSidE
12 Attachment(s)
1 bucata Audii TT,motormax,1/24
1 bucata Corvette,maisto,1/24(tunata de je) |
| All times are GMT +2. The time now is 05:33. |
- Copyright 2026 4Tuning