Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Machetele mele (https://forum.4tuning.ro/505-machetele-mele.html)
-   -   Machetle mele-InSidE (https://forum.4tuning.ro/505-machetele-mele/133079-machetle-mele-inside.html)

2010 25-06-10 15:04

Re: Machetle mele-InSidE
 
Foarte tare Ferrari am avut si eu...
Ultimile poze trebuiesc postate la tuning pe machete, bafta:!::!::!:

InSidE 25-06-10 15:13

Re: Machetle mele-InSidE
 
3 Attachment(s)
pozele cu lambo

FED express 25-06-10 15:31

Re: Machetle mele-InSidE
 
Hmm..nu arata rau rotile, dar parca ai cam depasit marginea jantei, sau s-a scurs vopseaua ca nu-mi dau seama din poze.Oricum, fain Ferrari-ul si cu privire la Corvette...nu cred ca ar merge rat road, fiindca este o masina moderna si nu stiu cat de bine ar da rat, asa.Ai putea sa ii dai un aspect SLICK...vezi tu sau..poti sa faci ca multi, sa ii pui niste jante mari cromate sa-l cobori si ti-a iesit o struto-camila.vezi tu ce ii faci!

2010 25-06-10 15:59

Re: Machetle mele-InSidE
 
Quote:

Originally Posted by InSidE (Post 3469617)
pozele cu lambo

Frumos Lambo pe alb:!:

DrifterGT 25-06-10 16:05

Re: Machetle mele-InSidE
 
Quote:

Originally Posted by 2010 (Post 3469730)
Frumos Lambo pe alb:!:

Asa este , e frumos pe alb , si jantele au iesit bine :)

InSidE 27-06-10 10:01

Re: Machetle mele-InSidE
 
10 Attachment(s)
pozele cu Corvette

FED express 27-06-10 11:02

Re: Machetle mele-InSidE
 
Nu prea pricep ce cauta Vette-ul asta aici.Pune-l la tuning pe machete....sau ce ai de gand cu el?

2010 27-06-10 11:43

Re: Machetle mele-InSidE
 
Sper sa nu te calareasca nimeni....
Fooooooooarte mare motorul, parerea mea:!::!::!:

DTH 27-06-10 12:29

Re: Machetle mele-InSidE
 
Ai citit şi tu măcar un cuvānt din regulament ? Machetele astea au locul la secţiunea de Tuning pe machete nu la prezentări ;)

InSidE 28-06-10 09:02

Re: Machetle mele-InSidE
 
4 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by MillionDollarBaby (Post 3473823)
Ai citit şi tu măcar un cuvānt din regulament ? Machetele astea au locul la secţiunea de Tuning pe machete nu la prezentări ;)

Ma scuzati.:sad:
Mai jos sunt niste poze cu Boxter la care i-am facut upgrade.

FED express 29-06-10 20:08

Re: Machetle mele-InSidE
 
Quote:

Originally Posted by InSidE (Post 3475948)
Ma scuzati.:sad:
Mai jos sunt niste poze cu Boxter la care i-am facut upgrade.

Omule scuza-ma, da parca ai turnat vopseaua din avion...izoleaza mai bine data viitoare.Eu tot nu pricep, totusi de ce nu ai pus-o la tuning pe machhete ca asta nu stiu daca tu zici ca e gata, dar mie nu mi se pare.Fa ceva ca e ciobita...mai bine da-i o vopsea noua, D A R....Cu G R I J A!!!!

InSidE 29-09-10 19:29

Re: Machetle mele-InSidE
 
1 Attachment(s)
diorama primeste etaj.Scuzati calitatea pozelor.Revin cu poze mai clare.

DrifterGT 29-09-10 19:42

Re: Machetle mele-InSidE
 
Quote:

Originally Posted by InSidE (Post 3691628)
diorama primeste etaj.Scuzati calitatea pozelor.Revin cu poze mai clare.

Totul are un inceput! Frumoasa , asteptam sa mai lucrezi la ea , iti poti face un topic ;).

(ehh ma rog , continuarea)

InSidE 29-09-10 19:45

Re: Machetle mele-InSidE
 
mersi.acesta nu este inceputul.uitate in posturile anterioare.

InSidE 15-05-11 16:27

Re: Machetle mele-InSidE
 
12 Attachment(s)
1 bucata Audii TT,motormax,1/24
1 bucata Corvette,maisto,1/24(tunata de je)


All times are GMT +2. The time now is 05:33.

- Copyright 2026 4Tuning