Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Evenimente Auto (https://forum.4tuning.ro/25-evenimente-auto.html)
-   -   Europa motorizată s-a strāns īn California. Mare eveniment, mare (https://forum.4tuning.ro/25-evenimente-auto/131673-europa-motorizata-strans-california-eveniment.html)

bogg 05-07-09 13:05

Re: Europa motorizată s-a strāns īn California. Mare eveniment, mare
 
Quote:

Originally Posted by Le.Yoko (Post 2459574)
stie cineva ce tip de Lexus este ala din a 6 a poza,visiniu ??? :D


GS....

Thomas Everywhere 05-07-09 15:38

Re: Europa motorizată s-a strāns īn California. Mare eveniment, mare
 
Quote:

Originally Posted by speed_csn (Post 2458631)
Avand in vedere ca Nissan e preluat de prin 2000 de Renault, putem zice linistiti ca si GT-R e europeana :lol:

Foarte sec: Nissan > Renault < Dacia .......... deci poate vedem o Dacia GT-R pe strazi :rolleyes2 si fi logic :lol:

Peste o viata de om o sa vezi asa ceva, cred ca in 2035 vom avea si noi DACIE GT-R cu 250 cp =))

Intradevar faine!

david_makaidj 05-07-09 22:24

Re: Europa motorizată s-a strāns īn California. Mare eveniment, mare
 
Quote:

Originally Posted by Thomas Everywhere (Post 2463365)
Peste o viata de om o sa vezi asa ceva, cred ca in 2035 vom avea si noi DACIE GT-R cu 250 cp =))

Intradevar faine!

zici tu ceva...ca la performantele astea de cai putere ce inventeaza dacia,renault si ce mai sub palarie atunci poate ca numai atunci vom vedea asa ceva..DACA VA MAI EXISTA DACIA(sper ca nu):twisted:

Thomas Everywhere 05-07-09 22:31

Re: Europa motorizată s-a strāns īn California. Mare eveniment, mare
 
Quote:

Originally Posted by david_makaidj (Post 2464040)
zici tu ceva...ca la performantele astea de cai putere ce inventeaza dacia,renault si ce mai sub palarie atunci poate ca numai atunci vom vedea asa ceva..DACA VA MAI EXISTA DACIA(sper ca nu):twisted:

pai sper sa mai traiesc sa o vad si pe dacia ca produce un model sport de 200 de cai, dar cand va fi asta iti spusai peste 24 de ani,cand toti o sa fabrice hibride in serie, nu zic ca si dacia are hibrid pe logan si sandero, dar nu cred ca mai ajung eu sa vad 200 cp si dacie sport de la astia facuta in serie.

D.Y ¬ 17-07-09 12:00

Re: Europa motorizată s-a strāns īn California. Mare eveniment, mare
 
Cat de frumos..de-a dreptul superb!!

TRX 17-07-09 14:19

Re: Europa motorizată s-a strāns īn California. Mare eveniment, mare
 
Pai, GT-R`ul ala ce cauta acolo ?


All times are GMT +2. The time now is 08:13.

- Copyright 2026 4Tuning