![]() |
Re: NFS UG2 Drifters
Deobicei seara ne strangem , eu cel putin atunci pot juca :D.
|
Re: NFS UG2 Drifters
Eu ma bag la o alunecare acuma cu DydyAndrei
|
Re: NFS UG2 Drifters
Eu nu pot juca....
Ma conectez, intru pe srv, si cand se da start si sa asteptam sa intre in cursa,,,, stau, stau, stau si pana la urma imi zice nu stiu ce, ca nu pot, ca pana mea.... Cum rezolv? |
Re: NFS UG2 Drifters
un drift in vreo 10 minute?...vorbim pe hamachi...
|
Re: NFS UG2 Drifters
o intrebare :D sa mai desfasurat Romanian Drift League ca nu am mai fost contactat :sad: ? si nu saritti pe mine :lol:
|
Re: NFS UG2 Drifters
drift league a fost ceva de catre e30 a fost o chestie cand noi ne prosteam el filma si cam asta a fost tot , oricum la un drift te astept oricand da un buzz pe mess ;)
|
Re: NFS UG2 Drifters
Tragem una mica in seara asta?Deocamdata sunt eu cu mitza!
|
Re: NFS UG2 Drifters
Maine seara pe la 22:00 e cineva ?:DDDD
Eu sunt prezent ca de obicei de la 22:00 - 22:30 pana dimineata in zori .. 3-4 :) |
Re: NFS UG2 Drifters
Ma gasesti pe mine la ora aia!
|
Re: NFS UG2 Drifters
daca e sa fiu treaz sau acasa dati un buzz si va invat cum sa faceti drifturi ;)
|
Re: NFS UG2 Drifters
hai ca ma bag si eu pe drift la ug 2 with sti dar nu sunteti asa multi pe hamachi :sad:
|
Re: NFS UG2 Drifters
e cineva pe hamachi ?:Dd
|
Re: NFS UG2 Drifters
Daca mai juca-ti care vreti dati-mi si mie un add si explicati-ma carei treaba cu hamachi si de unde il iau
|
Re: NFS UG2 Drifters
27.09.2009 - 22:00
Care va strangeti ?:D |
Re: NFS UG2 Drifters
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 19:54. |
- Copyright 2026 4Tuning