![]() |
Re: Intalniri Oltcit Ploiesti
iaca...curand
stabilim una din timp,poate peste doua saptamani?vineri sau sambata ? |
Re: Intalniri Oltcit Ploiesti
eu s disponibil si vineri si sambata :D
|
Re: Intalniri Oltcit Ploiesti
Vineri sau sambata!:-)
|
Re: Intalniri Oltcit Ploiesti
dar nu weekendul asta fiindca e vtm-ul de la Teliu si eu o sa fiu plecat de joi pana duminica
:rolleyes2 |
Re: Intalniri Oltcit Ploiesti
ce se mai aude de intalnire? vineri?:D
|
Re: Intalniri Oltcit Ploiesti
Vineri,sper!Facem ceva la Bila sau InterEx in jur de 21,baieti?
|
Re: Intalniri Oltcit Ploiesti
in principiu da!si ora 21 e ok,din partea mea si putin mai tarziu ar fi ok,ca s-ar putea sa am ceva de mesterit...
|
Re: Intalniri Oltcit Ploiesti
La 9 la Billa ca de Interex m-am plictisit :lol:
|
Re: Intalniri Oltcit Ploiesti
deci vineri seara la billa:D prezent!
|
Re: Intalniri Oltcit Ploiesti
2 Attachment(s)
73dy ai plecat inainte sa scot aparatul si deci nu apari prin poze :???:
Attachment 1524773Attachment 1524774 slabut,doar 5 oltcituri,poate data aviatoare suntem cel putin 8! |
Re: Intalniri Oltcit Ploiesti
Macar am avut parte de discutii interesante si de racoare,mai greu cu oboseala!:D
|
Re: Intalniri Oltcit Ploiesti
Quote:
|
Re: Intalniri Oltcit Ploiesti
Maine seara o punem de un meeting iar?:twisted:
|
Re: Intalniri Oltcit Ploiesti
pune punem
sa iei si tu aparatu fofo si trepiedu :P |
Re: Intalniri Oltcit Ploiesti
13 Attachment(s)
Se facu,bunadispozitie si schimb de informatii!:-)
|
| All times are GMT +2. The time now is 19:48. |
- Copyright 2026 4Tuning