Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte discutii Oltcit (https://forum.4tuning.ro/321-discutii-oltcit.html)
-   -   Intalniri Oltcit Ploiesti (https://forum.4tuning.ro/321-discutii-oltcit/130547-intalniri-oltcit-ploiesti.html)

julaikos 06-06-10 00:37

Re: Intalniri Oltcit Ploiesti
 
iaca...curand
stabilim una din timp,poate peste doua saptamani?vineri sau sambata ?

73dy 06-06-10 15:35

Re: Intalniri Oltcit Ploiesti
 
eu s disponibil si vineri si sambata :D

B3lzh3bout 07-06-10 23:17

Re: Intalniri Oltcit Ploiesti
 
Vineri sau sambata!:-)

julaikos 08-06-10 00:42

Re: Intalniri Oltcit Ploiesti
 
dar nu weekendul asta fiindca e vtm-ul de la Teliu si eu o sa fiu plecat de joi pana duminica
:rolleyes2

73dy 16-06-10 09:42

Re: Intalniri Oltcit Ploiesti
 
ce se mai aude de intalnire? vineri?:D

B3lzh3bout 16-06-10 11:10

Re: Intalniri Oltcit Ploiesti
 
Vineri,sper!Facem ceva la Bila sau InterEx in jur de 21,baieti?

julaikos 16-06-10 11:45

Re: Intalniri Oltcit Ploiesti
 
in principiu da!si ora 21 e ok,din partea mea si putin mai tarziu ar fi ok,ca s-ar putea sa am ceva de mesterit...

Ruptdebeat 16-06-10 16:25

Re: Intalniri Oltcit Ploiesti
 
La 9 la Billa ca de Interex m-am plictisit :lol:

73dy 17-06-10 00:17

Re: Intalniri Oltcit Ploiesti
 
deci vineri seara la billa:D prezent!

julaikos 18-06-10 22:59

Re: Intalniri Oltcit Ploiesti
 
2 Attachment(s)
73dy ai plecat inainte sa scot aparatul si deci nu apari prin poze :???:

Attachment 1524773Attachment 1524774

slabut,doar 5 oltcituri,poate data aviatoare suntem cel putin 8!

B3lzh3bout 18-06-10 23:39

Re: Intalniri Oltcit Ploiesti
 
Macar am avut parte de discutii interesante si de racoare,mai greu cu oboseala!:D

73dy 19-06-10 17:12

Re: Intalniri Oltcit Ploiesti
 
Quote:

Originally Posted by julaikos (Post 3451559)
73dy ai plecat inainte sa scot aparatul si deci nu apari prin poze :???:

Attachment 1524773Attachment 1524774

slabut,doar 5 oltcituri,poate data aviatoare suntem cel putin 8!

nu-i nimic:D sa treaca bacu si stau pana pleaca ultimu :D

B3lzh3bout 24-06-10 23:31

Re: Intalniri Oltcit Ploiesti
 
Maine seara o punem de un meeting iar?:twisted:

julaikos 25-06-10 08:25

Re: Intalniri Oltcit Ploiesti
 
pune punem
sa iei si tu aparatu fofo si trepiedu :P

B3lzh3bout 27-06-10 10:57

Re: Intalniri Oltcit Ploiesti
 
13 Attachment(s)
Se facu,bunadispozitie si schimb de informatii!:-)


All times are GMT +2. The time now is 19:48.

- Copyright 2026 4Tuning