Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Iasi (https://forum.4tuning.ro/36-iasi.html)
-   -   CAUT DE MUNCA IN IASI!!! (https://forum.4tuning.ro/36-iasi/129206-caut-munca-iasi.html)

skimpy 24-06-09 21:37

Re: CAUT DE MUNCA IN IASI!!!
 
din primul tau post si urmatoarele se intelege ca iti cauti pe perioada lunga.
ai zis ca termini si facultatea...
acuma na, pare ca o intorci ca la ploiesti. si ploua acolo........

danielddd 24-06-09 21:41

Re: CAUT DE MUNCA IN IASI!!!
 
nu am specificat nici o perioada...doar ca mam gandit mai bine ca daca merg la o firma o sa incurc daca lucrez doar 2-3 luni..plus ca o sa mai fie nevoie sa si lipsesc ...din cauza scolii..in fine.. nu mai conteaza...maine plec acasa si vin pe la toamna..Vacanta placuta tuturor :). topic closed

Gincsi 25-06-09 21:03

Re: CAUT DE MUNCA IN IASI!!!
 
Quote:

Originally Posted by METEORSHOP (Post 2432752)
LULU era un mecanic serios care,din pacate,a trebuit sa plece dupa sotia lui care lucra in Italia.Acum avem unul dintre mecanici venit de la Skoda si pot spune ca-i daca nu mai bun,atunci la fel cu Lulu.WEELCOME!!!:tetter:

nu prea cred ca e ca el ..fiecare om are trasaturile lui, stilul lui de a fi de a munci, caracterul lui .. si asta ne face unici .. :-) .. stiu de ce spun asta deoarece il cunosc foarte bine pe acest om

78KLM 25-06-09 21:21

Re: CAUT DE MUNCA IN IASI!!!
 
Quote:

Originally Posted by METEORSHOP (Post 2432759)
Nu esti din IASI si nu aveai cum sa stii ca METEOR SHOP&SERVICE e un brand ca si AUTOCENTER in ciuda faptului ca nu e de anvergura acestuia.Oricine are dreptul la o a doua sansa.Crezi ca de data asta stii ce vrei si esti gata sa iei viata de mecanic in piept?!TE ASTEPTAM.



Cu o asemenea mentalitate doar lucruri bune vi se pot intampla.

Un mare ``UP`` de la mine pentru METEOR SHOP&SERVICE

Scuze de offtopic

bmwh548 28-06-09 12:33

Re: CAUT DE MUNCA IN IASI!!!
 
Ok...dupa ce m-am saturat sa caut locuri de munca si sa vad ca se angajeaza doar directori, manageri blabla mi-am zis sa intreb si pe aici. Ceva sanse de angajare pentru un student la Litere pasionat de masini, calculatoare, electronica si cam tot ce inseamna tehnologie? Experienta de munca...zecile de nopti nedormite cu montaje in brate, calculatoare facute bucati si lunile de zile petrecute demontand si remontand batranele Dacii. Exista vreo sansa?:)

krafmar 02-07-09 17:18

Re: CAUT DE MUNCA IN IASI!!!
 
Incerca cu un

VENIT SUPLIMENTAR cu METABOND

PRODUSE:
- TRATAMENTE MOTOARE
- TRATAMENTE CUTII de VITEZA si DIFERENTIALE
- TRATAMENTE RULMENTI si PLANETARE
- TRATAMENTE REDUCTOARE
- TRATAMENTE SISTEME si INSTALATII HIDRAULICE
- ADITIVI CARBURANTI
- PRODUSE de POLISAT si de LUSTRUIT
- TRATAMENTE PARBRIZE
- PRODUSE TUNING si RACING
- SPRAY-URI si TRATAMENTE SUPRAFETE METALICE
- VASELINE
- LUBRIFIANTI
- si mai mult...

AVANTAJE:
- REDUC FRECAREA si UZURA
- MARESC DURATA DE VIATA
- REDUC CONSUMUL DE ENERGIE si DE CARBURANTI
- SCAD TEMPERATURA DE FUNCTIONARE
- REDUC TREPIDATIILE si NIVELUL DE ZGOMOT
- REDUC COSTURILE DE INTRETINERE
- REDUC TIMPUL DE OPRIRE A PRODUCTIEI
- MARESC PUTEREA si RANDAMENTUL MOTOARELOR
- MARESC INTERVALUL DE SCHIMB AL ULEIULUI

CAUT PARTENER IN IASI


All times are GMT +2. The time now is 04:56.

- Copyright 2026 4Tuning