![]() |
Re: Chinezii “tunează” un Geely Beauty Leopard
O facatura!
|
Re: Chinezii “tunează” un Geely Beauty Leopard
AVIZ AMATORILOR si "RACERILOR"...facatura,nefacatura,urata,frumoa sa sau oribila daca ati avea una in curte mama mama ce v-ati mai da cu ea...dar acum suntem eroi si ne place sa comentam mult prea mult...de ce nu lasati voi comentariile acide acasa...si ink ceva...nu poti sa te c*** in gustu omului....
o zi buna. |
Re: Chinezii “tunează” un Geely Beauty Leopard
romanu sa nu vorbeasca de rau?pai daca el nu are acolo o bericica pe bordura si un logan de 1.4 sau 1.5dci(dizal sa consume putin) si nu critica pe toata lumea. nu se simte bine.
iar 2 fara suparare cei care au facut masina in toate felurile nu au legatura cu acest domeniu, poate doar ca sunt soferi si au masina/masini. nu designeri, nu mecanici, nu proiectanti, nu ingineri, NU NIMIC.PUNCT. |
Re: Chinezii “tunează” un Geely Beauty Leopard
Mie imi place Cat de cat :) Da oricum prea frumoasa nu e,dar nici jalnica nu mi se pare.MERGE ! ;)
|
Re: Chinezii “tunează” un Geely Beauty Leopard
masina este chiar bine lucrata,insa singurul lucru care ii strica tot aspectul si o face oribila sunt farurile alea foarte foarte urate
|
Re: Chinezii “tunează” un Geely Beauty Leopard
Ce hidosenieeeeee!!!
|
Re: Chinezii “tunează” un Geely Beauty Leopard
cea mai mareeeee porcarieeee!:sad:
|
Re: Chinezii “tunează” un Geely Beauty Leopard
Nu am Logan, nu beau bere...dar masina asta e cam urata, disproportionata, si nici nu m-as da cu ea, ca nu cred ca e vreo minune de engineering ca sa imi doresc asa ceva, ba chiar poate as ramane cu volanu in mana, are la baza un Geely totusi, si daca mai punem si modificarile facute...cine stie ...
|
Re: Chinezii “tunează” un Geely Beauty Leopard
Quote:
|
Re: Chinezii “tunează” un Geely Beauty Leopard
Quote:
|
Re: Chinezii “tunează” un Geely Beauty Leopard
dragute tare jantele alea asa micute..::D
|
Re: Chinezii “tunează” un Geely Beauty Leopard
Quote:
|
Re: Chinezii “tunează” un Geely Beauty Leopard
1 Attachment(s)
Chinezii nu numai ca tuneaza dar au si masini care le copie, foarte multe de la rolls royce pana la dacia
un mic exemplu |
Re: Chinezii “tunează” un Geely Beauty Leopard
Quote:
pt cei care zic ca e naspa.... sa sa va dea una cadou....ca nu a-ti mai sti ce geamuri sa deschideti sa va vada `lumea` ....Hai sa fim seriosi :lol: |
Re: Chinezii “tunează” un Geely Beauty Leopard
Sincer, îmi place ;) dar pentru jante as alege Parotech Indra
20' Spate 19' fatä :D https://forum.4tuning.ro/imagehosting...4cfbb6fa17.jpg |
| All times are GMT +2. The time now is 14:26. |
- Copyright 2026 4Tuning