![]() |
Re: Lorinser va participa la Tuner Grand Prix
Spatele prea frumos:X
|
Re: Lorinser va participa la Tuner Grand Prix
arata super si puterea e fenomenala da sincer nu prea ii vad rostul unei puteri asa de mari mai ales la noi ca nu prea ai unde sa o folosesti. pe dincolo se pot duce la sfarsitul saptamanii la circuite unde pot sa se dea cu masinile puternice. la noi unde... :P
masina in fond e fenomenala |
Re: Lorinser va participa la Tuner Grand Prix
Spoilerul fatza e groaznic...cum au putut sa ii puna asa ceva ?
|
Re: Lorinser va participa la Tuner Grand Prix
super car
no comnet!!! |
| All times are GMT +2. The time now is 15:51. |
- Copyright 2026 4Tuning