![]() |
Re: Noul Bmw X5 (e70)
3 Attachment(s)
noul x5 cik.chiar arata fff bine mai ales din fata
|
Re: Noul Bmw X5 (e70)
asta e.. facelift sau generatie noua?
|
Re: Noul Bmw X5 (e70)
eee photoshop :))
|
Re: Noul Bmw X5 (e70)
nu-i niciun photoshop...uita-te pe germancarfans.com si o sa vezi ca asa am crezut si eu la inceput
|
Re: Noul Bmw X5 (e70)
ma refeream la cea de pe pg 2. vad ca asta e noul x5. mai multe poze aici http://www.autof1.ro/auto/galerii_foto/bmw_x5.html
|
Re: Noul Bmw X5 (e70)
ganditiva ca e doar un FACELift ... e putin umblat la exterior ... oricum arata bine :rolleyes2
|
Re: Noul Bmw X5 (e70)
a mai avut x5-u un facelift pana acu' ...
Interiorul este complet redesenat, dar exteriorul pare cam acelasi in mare. |
Re: Noul Bmw X5 (e70)
nu-mi place.. parerea mea ca are prea multe de la X3..
|
Re: Noul Bmw X5 (e70)
1 Attachment(s)
singurul lucru care imi place.. :rolleyes2 motorul V8 de4.8 litri :))))))))
|
Re: Noul Bmw X5 (e70)
Noul X5 e cu 19 cm mai lung si cu 6 cm mai lat ... si are la fel ca si noul ML si audi Q7 7 locuri.
Are 3 motorizari: 3.0 Si 272CP 8,1s 0-100 225 km/h 3.2 D 231CP 8,3s 0-100 215 km/h 4.8i 355CP 6,5s 0-100 250km/h |
Re: Noul Bmw X5 (e70)
facelift cu interior actualizat...wtf...e de cacat mai frumos era vechiul facelift la x5
|
Re: Noul Bmw X5 (e70)
e mai mare :)) se pot cara mai multi pepeni cu el
|
Re: Noul Bmw X5 (e70)
si se poate lua soacra de la gara... cu tot cu muraturi!
|
Re: Noul Bmw X5 (e70)
arata bine rau frate
|
Re: Noul Bmw X5 (e70)
arata bine rau frate:D
|
| All times are GMT +2. The time now is 18:22. |
- Copyright 2026 4Tuning