Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Botosani (https://forum.4tuning.ro/107-botosani.html)
-   -   Mistic tuning club botosani (https://forum.4tuning.ro/107-botosani/125882-mistic-tuning-club-botosani.html)

Tzapo0 03-06-09 20:58

Re: Mistic tuning club botosani
 
si eu va sustin..si eu asha veni duminik dar din pacate abia dau pt carnet si nush cum ash fi primit(eu baietassh fara masina;))) dar in fine,am multe idei despre un eventual club in BT..cu cat mai multi cu atat mai bn:D

3Xtreme 03-06-09 21:11

Re: Mistic tuning club botosani
 
Poti sa vii fara nici o problema ca suntem si fara carnet pe aici (exemplu eu:D).
Va asteptam in nr cat mai mare.;)

BT.04.BMB 03-06-09 22:03

Re: Mistic tuning club botosani
 
duminica la ora 13:00 la acr, prezent si eu

Yonut21 03-06-09 22:56

Re: Mistic tuning club botosani
 
Prezent si eu !

HOT 04-06-09 19:18

Re: Mistic tuning club botosani
 
As fi venit si eu de dragul vremurilor trecute dar sunt prins in prea multe proiecte,1.serviciul,2.colaborator la firma asigurari(pentru cei peste 30 ani va dau cel mai ieftin RCA de pe piata la aceasta data si nu glumesc)3,achizitionarea unei masini din germania pentru cumnatamiu,4.cautarea unui motor potent pentru noua mea achizitie Sierra,5,copilasii(in numar de 3)care incep sa ma solicite mai mult pe mine decat pe maica-sa(care sta cu ei mai tot timpul)

BT-01-KAW 04-06-09 22:36

Re: Mistic tuning club botosani
 
Quote:

Originally Posted by HOT (Post 2381632)
As fi venit si eu de dragul vremurilor trecute dar sunt prins in prea multe proiecte,1.serviciul,2.colaborator la firma asigurari(pentru cei peste 30 ani va dau cel mai ieftin RCA de pe piata la aceasta data si nu glumesc)3,achizitionarea unei masini din germania pentru cumnatamiu,4.cautarea unui motor potent pentru noua mea achizitie Sierra,5,copilasii(in numar de 3)care incep sa ma solicite mai mult pe mine decat pe maica-sa(care sta cu ei mai tot timpul)

Sa iti traiasca, copilashii si sa fie sanatosi. Si bafta in toate proiectele pe care le ai propuse!!!!! Cu mult respect!

WaZy 05-06-09 19:47

Re: Mistic tuning club botosani
 
Prezent si WaZy :oops:

3Xtreme 06-06-09 16:23

Re: Mistic tuning club botosani
 
Quote:

Originally Posted by BT-01-KAW (Post 2382254)
Sa iti traiasca, copilashii si sa fie sanatosi. Si bafta in toate proiectele pe care le ai propuse!!!!! Cu mult respect!

Ionut, pana la urma vin. A intervenit ceva si nu mai plec, deci si eu prezent.;)
P.S.: Maine voi posta pe acest thread si aici => http://vyxxk.blogspot.com/ ceea ce am discutat si logo-ul ce include numele viitorului club.;)

Yonut21 07-06-09 05:51

Re: Mistic tuning club botosani
 
Speram sa fie cat mai multa lume !! :D

VBogdan 07-06-09 10:13

Re: Mistic tuning club botosani
 
daca nu plec vin si eu.....:Ddaca nu reusesc sa vin sa creati un thread nou pt club....multa bafta:-)

3Xtreme 07-06-09 10:41

Re: Mistic tuning club botosani
 
Mai intai trebuie sa luam toate autorizatiile si actele necesare si fii sigur ca vom avea o sectiune aici=>https://forum.4tuning.ro/173-cluburi.html
Te asteptam!;)

TEO/// 07-06-09 10:53

Re: Mistic tuning club botosani
 
wai ati innebunit ,calmati-va

3Xtreme 07-06-09 13:27

Re: Mistic tuning club botosani
 
Dupa cum am vorbit: my id => vladyx_treme (il aveti si la semnatura)

Bogdan-sbt 08-06-09 12:31

Re: Mistic tuning club botosani
 
3Xtreme kia ta e pe taxi a?

3Xtreme 08-06-09 17:12

Re: Mistic tuning club botosani
 
Da da:D
P.S.: Acest thread se poate inchide. Il avem pe celalalt.


All times are GMT +2. The time now is 03:16.

- Copyright 2026 4Tuning