![]() |
Re: Ciudăţenie lemnoasă... pe 4 roţi!
Quote:
Farte draguta masinuta, detaliile sunt facute foarte bine. |
Re: Ciudăţenie lemnoasă... pe 4 roţi!
ciudata chestie,dar oricum,omu si-a facut damblaua si mie unul imi place.e ceva sa poti reusi asa ceva.bv lui
|
Re: Ciudăţenie lemnoasă... pe 4 roţi!
A avut de lucru serios omu la ea,oricum felicitari lui pt ea,mie imi place si mi-ar placea sa o am la colectie...daca am putea sa o vedem pe viu poate am vb altfel despre ea:idea:
|
Re: Ciudăţenie lemnoasă... pe 4 roţi!
pana la urma ce dimensiune are.... e o macheta sau ce...? oricum ar fi omu si-a facut damblaua....plus k e frumusica ciudatenia asta .... dar daca se strica merge de un gratar ...:P
|
Re: Ciudăţenie lemnoasă... pe 4 roţi!
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 03:13. |
- Copyright 2026 4Tuning