![]() |
Re: Audi R8 "Project Grant"
Cine n`ar vrea sa bage talpa in el?...Intr-adevar o masina frumoasa si reusita...
|
Re: Audi R8 "Project Grant"
foarte foarte frumos
arata atat de bine ata de puternic felicitari celor ce au modificat masina |
Re: Audi R8 "Project Grant"
extraordinar!
|
Re: Audi R8 "Project Grant"
superb
restul e can can |
Re: Audi R8 "Project Grant"
personal nu-mi plac tetierele ... in rest e prea perfect
|
Re: Audi R8 "Project Grant"
Parerea mea PROPRIE SI PERSONALA e ca nu le`a prea iesit...interiorul mi se pare chiar urat,stilurile Luis Vuiton cu fibra de carbon nu prea merg una cu alta zic eu,jantele la fel,imi par aiurea,mult prea mari pt o masina ca si asta sa nu mai vorbesc de combinatia de culori aleasa pt acestea...intr`un cuvant...mi se pare gay,tot respectu pt propulsoru aspirat though...
|
Re: Audi R8 "Project Grant"
combinatie foarte reusita intre culoarea de la caroserie si jenti
superba masina |
Re: Audi R8 "Project Grant"
Superba si atat ...imi plac foarte mult evacuarile ....si jantele alea negre :D
|
Re: Audi R8 "Project Grant"
am ramas speechless cand l-am vazut...
SUPERB |
Re: Audi R8 "Project Grant"
foarte bine se asorteaza albastru cu negru ...super masina:X
|
Re: Audi R8 "Project Grant"
Super.:rolleyes2:lol:
|
| All times are GMT +2. The time now is 07:14. |
- Copyright 2026 4Tuning