Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Piatra-Neamt (https://forum.4tuning.ro/347-piatra-neamt.html)
-   -   Poze Suceava Tuning Time (https://forum.4tuning.ro/347-piatra-neamt/123973-poze-suceava-tuning-time.html)

askhy 19-05-09 05:58

Re: Poze Suceava Tuning Time
 
Ce pot spune, a fost foarte frumos si a fost super show, ceea ce a dezamagit a fost organizarea, nu sa respectat aproape de loc programul si un lucru care pe mine ma deranjat a fost a nu a lasat baietii de la noi care au venit cu motoarele sa le parcheze langa restul clubului (aici nu se pune problema de spatiu care era pentru toti). Trecand peste toate astea in mare a fost OK

stefan_88 19-05-09 17:17

Re: Poze Suceava Tuning Time
 
Chiar nimeni nu mai are poze , filmulete de la eveniment ???

LOGDaniel 19-05-09 18:48

Re: Poze Suceava Tuning Time
 
10 Attachment(s)
Am eu poze si filmulete, timp sa am de upload.Pun cateva acum.

askhy 19-05-09 18:49

Re: Poze Suceava Tuning Time
 
Trabantul a fost o mica senzatie, la cat am alergat dupa el sa putem sa ii facem o poza :>

DarkDevil666 19-05-09 20:28

Re: Poze Suceava Tuning Time
 
Sa va lamures::::: NT85NOS----Red Line Tuning, nu altceva

B16SIX 19-05-09 21:03

Re: Poze Suceava Tuning Time
 
Quote:

Originally Posted by DarkDevil666 (Post 2334177)
Sa va lamures::::: NT85NOS----Red Line Tuning, nu altceva

si daca trece la KAMYKAZE, ce faci?

buddy_lexx 19-05-09 21:49

Re: Poze Suceava Tuning Time
 
sper sa nu va bateti pe el :))))

LOGDaniel 19-05-09 22:17

Re: Poze Suceava Tuning Time
 
Quote:

Originally Posted by B16SIX (Post 2334280)
si daca trece la KAMYKAZE, ce faci?


E masina lui.

StreetRacing 20-05-09 19:11

Imi pare rau pentru FILIP merita mai mult ,dar mai sint si alte concursuri si sper sa ia tot ce se poate lua!!!!MULT NOROC

iar bora nu are cum sa treaca la alt club!!!este unul din membrii fondatori ai club REDLINE TUNING

askhy 20-05-09 19:16

Re: Poze Suceava Tuning Time
 
Quote:

Originally Posted by StreetRacing (Post 2337176)
iar bora nu are cum sa treaca la alt club!!!este unul din membrii fondatori ai club REDLINE TUNING

streetracing, alin a glumit pe tema asta, si normal ca 85NOS este membru REDLINE doar este si unul dintre membrii fondatori ;)

DarkDevil666 20-05-09 19:40

Re: Poze Suceava Tuning Time
 
bravo askhy......danutz nu a stiu ca B 16 SIX e alin....poate inca un premiu la iasi..cu noul nostru proiect....

askhy 20-05-09 19:43

Re: Poze Suceava Tuning Time
 
Ei bine la iasi eu nu apar, e perioada cu bacu, abia o sa mai vin pe la intalniri sa vad ce se intampla, oricum, poate trimit ceva si acolo, nu promit ;)

AudioClass 21-05-09 08:18

Re: Poze Suceava Tuning Time
 
suntetzi de belea cu cluburile astea!mai bine ati merge pe aceeasi mana la toate prezentarile,eu zic ca aveti mai mult de castigat.si ca exemplu,audio class reprezinta toate cluburile din piatra neamt la competitii.

buddy_lexx 21-05-09 12:03

Re: Poze Suceava Tuning Time
 
Quote:

Originally Posted by AudioClass (Post 2338503)
suntetzi de belea cu cluburile astea!mai bine ati merge pe aceeasi mana la toate prezentarile,eu zic ca aveti mai mult de castigat.si ca exemplu,audio class reprezinta toate cluburile din piatra neamt la competitii.

stai sa vezi ...saptamana viitoare am eu o presimtire k mai apare un club :)))
si baietii de la katana cand au fost la bucale si la alte evenimente au fost reprezentantii orasului nu neaparat al clubului!

Ali_ump 23-05-09 12:13

Re: Poze Suceava Tuning Time
 
Cam atat poze de la SV ?Se poate inchide?


All times are GMT +2. The time now is 01:28.

- Copyright 2026 4Tuning