Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   CAR STYLING (https://forum.4tuning.ro/83-car-styling.html)
-   -   Hamann 599 GTB auriu din Dubai (https://forum.4tuning.ro/83-car-styling/123786-hamann-599-gtb-auriu-dubai.html)

Sasha 18-05-09 08:39

Re: Hamann 599 GTB auriu din Dubai
 
horror :omfg:

tEaRsmAd 18-05-09 18:56

Re: Hamann 599 GTB auriu din Dubai
 
Quote:

Originally Posted by ovydioo (Post 2321874)
ce-au patit frate toti??? s-a terminat moda cu negru mat si a inceput moda cu sorcova aurie??? ce cretin ar face asa ceva la o masina??? aurie cu negru la exterior si rosu cu alb la interior, trebuia sa-i faca si jantele verzi si toate ciorile dupa cocalari.ro isi puneau poza cu masina si mesaje cu ''boss da boss'' sau ''jmekeru sukaru''

Vorbesti sa te aflii in treaba ! Toti astia care credeti ca, ceva mai exclusivist si mai DEOSEBIT sunteti niste invidiosi ! Sa nu mai vorbim de rasism si toate cele, ca in ziua de azi nu poate cineva sa isi aplice ideile pe masina ca e cocalar ! Daca are mai mult de 2 culori e tiganie la voi ? Cine nu ar vrea sa conduca asa ceva ? Masina arata extraordinar ! E un 599 GTB pentru Dumnezeu !!! :rolleyes2

roska 19-05-09 11:16

Re: Hamann 599 GTB auriu din Dubai
 
vopseaua asta il face sa fie special in felul lui nu e kitch sa fim seriosi e un ferrari si ruginit ar fi frumos

mitza mtb 21-05-09 22:45

Re: Hamann 599 GTB auriu din Dubai
 
Chiar imi place:-?..

Si chestia cu tzigania :-? .. hm.. ce tigan are Ferrari "GOLD" .. ca sa ziceti ca acest Ferrari este tiganie? .. din cate stiu guta nu are nici o melodie in care sa fie vorba despre un Ferrari "GOLD" .. si din cate vad nu este nici o bara din carton .. vreun semn NAIC lipit pe luneta.. nici-o husa cu femei goale si nici-o priza de aer pe capota din Lemn ca sa ziceti ca e KITSCH ..

Iar aurul din cate stiu s-a purtat f mult timp pana un destept a descoperit ca Argintul " Luceste " mai frumos decat Aurul..

slayersland 21-05-09 22:51

Re: Hamann 599 GTB auriu din Dubai
 
Quote:

Originally Posted by mitza mtb (Post 2341062)
Chiar imi place:-?..

Si chestia cu tzigania :-? .. hm.. ce tigan are Ferrari "GOLD" .. ca sa ziceti ca acest Ferrari este tiganie? .. din cate stiu guta nu are nici o melodie in care sa fie vorba despre un Ferrari "GOLD" .. si din cate vad nu este nici o bara din carton .. vreun semn NAIC lipit pe luneta.. nici-o husa cu femei goale si nici-o priza de aer pe capota din Lemn ca sa ziceti ca e KITSCH ..

Iar aurul din cate stiu s-a purtat f mult timp pana un destept a descoperit ca Argintiul " Luceste " mai frumos decat Auriul..

Avatarul te da de gol. Ala de pe youtube cu clima bizonica cred ca ar fi de acord cu tine. Iar daca ptr unii un Ferrari e frumos ruginit e clar...nu mai conteaza daca ar fi auriu, verde fosforescent, roz cu stelute galbene, etc...

mitza mtb 21-05-09 22:57

Re: Hamann 599 GTB auriu din Dubai
 
Poza aia e facuta acum 3 ani si nu cred ca te .... pe tine ce avatar am.. si daca as fi tigan inseamna ca tu ai fi rasist..

si gusturile mele nu se discuta.... iar daca te tu te uiti pe youtube la tot felul de filmulete cu nu stiu ce prosti in ele nu inseamna ca trebuie sa ma uit si eu... si nu te mai da atat de destept si atat de tuner ca nu iti sta bine.. si numai da iar reply ca numai raspund persoanelor cu un nivel atat de ridicat de inteligenta cu care eu nu pot sta de vorba 20 de secunde fiindca mi-ar da peste bot cu inteligenta si cultura sa ..

Arividerci! ..

Scuze de off - topic ..

alex22das 22-05-09 11:59

Re: Hamann 599 GTB auriu din Dubai
 
arata bine rau

canon 01-06-09 10:43

Re: Hamann 599 GTB auriu din Dubai
 
Daca nu ar fi existat tigani, nu ar mai fi existat nici termenul tiganie, deci ne-ar fi placut la toti masina asta.

alex22das 01-06-09 10:55

Re: Hamann 599 GTB auriu din Dubai
 
Quote:

Originally Posted by canon (Post 2369866)
Daca nu ar fi existat tigani, nu ar mai fi existat nici termenul tiganie, deci ne-ar fi placut la toti masina asta.

asta asa e ;)

mitza mtb 02-06-09 11:07

Re: Hamann 599 GTB auriu din Dubai
 
Dar lamuritima si pe mine...DE CE SPUNETI CA E TIGANIE? .. NU AM VAZUT IN VIATA MEA O MASINA AURIE LA UN TIGAN!:|


L.E : Mai bine spuneti " Arabisme " " Dubaisme " decat Tiganie .. [ nu sunt tigan.. dar tiganie se spune unui lucru intalnit la tigani.. Si din cate vad ferrari-u asta nu e tras de doi cai.. ci propulsat de un V12 cu foarte multi cai..

D.Y ¬ 25-06-09 09:52

Re: Hamann 599 GTB auriu din Dubai
 
E foarte frumoasa masina, dar culoarea nu merge deloc.

al3xxatm 02-07-09 10:16

Re: Hamann 599 GTB auriu din Dubai
 
intradevar misthoo masina
prima poza e belea ;)

Cipprik 03-07-09 02:43

Re: Hamann 599 GTB auriu din Dubai
 
e bestiala ...astia de la Hamann nu se incurca nicidecum cu economiile ....:D


All times are GMT +2. The time now is 23:21.

- Copyright 2026 4Tuning