![]() |
Re: tuning Matiz IASI
bine ca pe`al meu nu l-a vazut inca nimeni ca nu e gata :D
|
Re:
Quote:
da un semn daca faci si ce pret multumesc ps sunt din iasi |
Re: tuning Matiz IASI
Poate ti-ar fi facut....in 2006 cand se ocupa cu asa ceva, mai uitate si la data cand e postat anuntul:rolleyes2
Threadul acesta trebuie inchis, si tu ar trebuii sa inveti sa scrii, nu te supara pe mine dar tu intelegi ce ai scris mai sus:?: ;) |
| All times are GMT +2. The time now is 23:30. |
- Copyright 2026 4Tuning