![]() |
Re: Masini reparate
OFF Topic(scuze) : Unde se afla acest parc de auto avariate k as fi interesat sa iau un polo din 2000(1)
|
Re: Masini reparate
Quote:
|
Re: Masini reparate
merita toti banii...cum pun altii motoare de 3,5 pe ursi si NU sunt setati si alte cacaturi..nu stiu cum dar totusi masinile alea merg de rup si sunt foarte inchegate,presupun totusi ca puteai sa o iei si incet incet sa o faci..eventual cumparai piesele de la bijnitarii care se ocupa cu masini furate doar suntem in romania nu??..iti cumparai sa zicem la 10000 toate piesele de pe un m6 care a fost furat si dezmembrat in 10 minute...like usual..si dupaia in X ani il faceai..si . atata comment degeaba..masina aia la 2500 sau cat zici ca a fost era o ocazie. merita fiecare banutz! fiecare! pacat ca nu ai reusit sa o cumperi..insa totusi iti doresc multa bafta pe viitor...poate ti se va indeplini visul si vei gasi una avariata din spate la bani putini! multa bafta si noroc!
|
Re: Masini reparate
Quote:
|
Re: Masini reparate
Quote:
o dai in sf deja cu altii sa sufere si zgarcenie balcanica(nu suntem frati si nici nu avem acelasi nume de familie)..despre zgarcenie nu poate fi vba.eu din absolut orice vad o modalitate de a face bani spre deosebire de tine.cat despre tine nu am ce sa spun..probabil ca nu conducem acelasi tip de masinii probabil ca avem aspiratii diferite..poate tie iti plac renaulturile noi(ca veni vorba de cazane)..mie nu imi plac cazanele noi (cum ar fi in opinia ta m6) imi plac alea vechi la care sa pot sa ma dau asa cum vreau eu fara fel si fel de sisteme sau senzori care sa ma restrictioneze sau sa ma lase in drum at cand mi-e lumea mai draga,cat despre fibra si chit si las ca merge...crede-ma la mn nu poate fi vba de asa ceva..:) toate masinile mele au avut parte de cele mai bune service-uri si cei mai ok mecanicii.ceea ce am afirmat eu mai sus in post-ul meu era doar o opinie de a mea...ideea care era baiatul vroia masina lui de vis la bani putini...si o putea avea undeva la 2500e. eu zic ca e o suma de nimic pt un m6. cu banii aia nu iti luai in tara mai nimic. incet incet o facea si o avea..nu trebuia setata exceptional pt ca nu era formula1. daca o duci la un mecanic bun care stie ceea ce face..crede-ma masina merge. nu ca noua subliniez NU dar merge.stiu ce vb pt ca stiu fel si fel de cazuri (m5 s8 jaguar lincoln si alte specimene destul de rare care au iesit din mana unor mecanici ca noi) si iti dai seama ca nu ar fi atat de nebun incat sa mearga cu 300 km/h cu m6-le reparat.dar mna fiecare cu piticii lui. ideea e ca toata treaba asta era o afacere. daca stiam de m-ul acela il cumparam fara sa stau pe ganduri.pt alte ofuri de ale oricarui individ agasat de commurile mele va astept opiniile pe privat nu de alta dar nu vreau sa murdaresc acest thread cu offtopicuri ingrozitoare despre fel si fel de pareri:) . |
| All times are GMT +2. The time now is 07:14. |
- Copyright 2026 4Tuning