![]() |
Re: Scirocco vs Megane Coupe
Quote:
|
Re: Scirocco vs Megane Coupe
Quote:
|
Re: Scirocco vs Megane Coupe
Quote:
renault nu amesteca oalele...vrei sport iti iei rs , vrei family iti iei dci... |
Re: Scirocco vs Megane Coupe
aici e vorba de megane coupe, nu rs...
|
Re: Scirocco vs Megane Coupe
pai rs tot megane coupe e....doar ca mai nervos
|
Re: Scirocco vs Megane Coupe
pai si megane coupe (modelul de fata) e disponibil pe undeva in varianta rs? :rolleyes2
|
Re: Scirocco vs Megane Coupe
nu inca.....dar o sa fie in curand
|
Re: Scirocco vs Megane Coupe
pana una alta.... ;)
|
Re: Scirocco vs Megane Coupe
- comparatia este total nepotrivita, acest Megane trebuia comparat cu Golf6, nicidecum cu Scirocco...
- d.p.d.v. extetic Megane e peste Golf6 ... - d.p.d.v. al motorizarilor pot sa zic ca diesel-urile VW sunt foarte zgomotoase atat la exterior cat si la interior, la polul opus aflandu-se Renault-ul ... am mers si cu una si cu alta si stiu ce zic. - cel mai enervant lucru este ca romanii cred inca in mitul masinilor nemtesti din cauza acestui accentuat spirit de turma din tara noastra |
Re: Scirocco vs Megane Coupe
o parere absolut normala din partea unui posesor de renault :lol: vad ca ai incercat sa-ti dai clioul, de ce?
in alta ordine de idei, da, pana la aparitia coupe rs, comparatia nu sta in picioare decat vizual... in rest, megane coupe e doar un concurent pentru kia proceed ;) http://www.123auto.ro/Masini-Noi/Com...5248-6418.html |
Re: Scirocco vs Megane Coupe
Megane 1.6 16v e in 6 trepte?:shock:
|
Re: Scirocco vs Megane Coupe
Quote:
Quote:
|
Re: Scirocco vs Megane Coupe
A 6a e foarte buna pentru consum dolb nu toti sun "reisari" sa dea 250 dar e super bine sa ai a6a treapta pentru un consum mult mai bun la drum lung pe autostrazi etc...
|
Re: Scirocco vs Megane Coupe
da criss ai dreptate. Dar a 6-a e pt consum la o masina diesel. Care e scopul sa iei o benzinara si sa zici.. a dau a 6-a sa imi consume mai putin! pai i-ati naiba diesel
|
Re: Scirocco vs Megane Coupe
Quote:
in fine...megane vs scirocco , megane vs golf 6 , nu conteaza...megane e o masina urata...nu v-o cumparati...lasati fraierii sa-si ia megane coupe :lol: |
| All times are GMT +2. The time now is 18:33. |
- Copyright 2026 4Tuning