Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Exterioare custom (https://forum.4tuning.ro/609-exterioare-custom.html)
-   -   Modificari custom Bucureşti (https://forum.4tuning.ro/609-exterioare-custom/119388-modificari-custom-bucuresti.html)

octat 28-05-09 08:48

Re: Execut modificari custom fibra de sticla
 
as vrea si eu un raspuns...

Quote:

Originally Posted by octat (Post 2349256)
salut!
am un ford focus mk1 fara facelift turnier cu un inceput timid de tuning. as vrea sa ii imbogatesc aspectul cu niste fuste de bara (fata si spate) si niste praguri. te rog sa-mi spui ce poti sa imi oferi si la ce pret - preturi elemente nevopsite si vopsite. agreez un stil simplu.
mai am o nelamurire: cat de tare sunt afectate elementele originale la montarea fustelor si a pragurilor? in afara de suruburile de pe langa arcul rotii se fac gauri suplimentare in caroserie si in barele originale sau se lipesc? vreau sa stiu cat de 'invaziv' e procesul de montare sa imi dau seama cum va arata masina daca demontez fustele si pragurile...

multumesc!
__________________


TZN 85 BUB 28-05-09 09:40

Re: Execut modificari custom fibra de sticla
 
1 Attachment(s)
o prelungire pusa la bara spate de matiz ? se poate face ?

teo911 28-05-09 14:08

Re: Execut modificari custom fibra de sticla
 
Octat, ti-am raspuns....ADD pe MESS pt mai multe detalii

Da...se poate face...add pe mess pt detalii

teo911 09-06-09 23:47

Re: Execut modificari custom fibra de sticla
 
2 Attachment(s)
Pleoape seat leon, pleoape focus ST

teo911 10-06-09 19:26

Re: Execut modificari custom fibra de sticla
 
3 Attachment(s)
Care mergi la pescuit?

Una bucata barcuta pentru momeala ( are si capac dar inca nu e pus )

WILD_CAT 11-06-09 15:49

Re: Execut modificari custom fibra de sticla
 
ti-am lasat un mail,astept raspuns.
mersi

makaveli13 14-06-09 22:44

Re: Execut modificari custom fibra de sticla
 
pleoape seat ibiza 6l faci?

teo911 15-06-09 09:10

Re: Execut modificari custom fibra de sticla
 
Sigur ca fac....da-mi add pe mess pt model/detalii

daniii_86 17-06-09 18:19

Re: Execut modificari custom fibra de sticla
 
astra coupe bertone fatza bara ce pret ??

teo911 20-06-09 09:08

Re: Execut modificari custom fibra de sticla
 
Poza? Model? da-mi add pe mess si discutam acolo.

BMW_Zeu 21-06-09 23:59

Re: Execut modificari custom fibra de sticla
 
1 Attachment(s)
salut!Poti face un spolier ca asta din imagine pt.un BMW E46 320D si daca da atunci la cati bani ma ajunge?

teo911 25-06-09 08:38

Re: Execut modificari custom fibra de sticla
 
Daca exista de cumparat bara asta cumpar-o ca iesi mai convenabil...daca nu da-mi add pe mess sa vb acolo ce si cum....

teo911 06-08-09 09:20

Re: Execut modificari custom fibra de sticla
 
2 Attachment(s)
Pleoape hyundai accent, dupa vopsire

teo911 06-08-09 09:28

Re: Execut modificari custom fibra de sticla
 
2 Attachment(s)
Un preiect mai amplu...Golf 5 - bara fata, bara spate, praguri, capota, manere scoase, bandouri scoase, limba haion, eleron, deschidee portbagaj plus usi din telecomanda.

Voi reveni cu mai multe poze dupa ce iese de la vopsit.

teo911 08-08-09 12:01

Re: Execut modificari custom fibra de sticla
 
4 Attachment(s)
Sambata dimineata....capota bad boy corsa B + vopsire la spray provizorie


All times are GMT +2. The time now is 05:23.

- Copyright 2026 4Tuning