Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Iasi (https://forum.4tuning.ro/36-iasi.html)
-   -   mester in fibra (https://forum.4tuning.ro/36-iasi/119004-mester-fibra.html)

criminales 18-02-10 06:28

Re: mester in fibra
 
asultai si ginditiva la copii vostri cei care aveti cei care nu ginditiva
daca o sa aveti cu ce sa ii cresteti .

criminales 18-02-10 06:40

Re: mester in fibra
 
https://forum.4tuning.ro/36-iasi/1709...ml#post3097878

bakal 18-02-10 18:20

Re: mester in fibra
 
cine se baga sa imi faca mai multe elemente din fibra...si cam la ce preturi....

criss81 18-02-10 20:13

Re: mester in fibra
 
un set de pleoape pentru mitsubishi lancer classic poti face? si la ce pret?

criminales 18-02-10 23:42

Re: mester in fibra
 
Quote:

Originally Posted by criss81 (Post 3100450)
un set de pleoape pentru mitsubishi lancer classic poti face? si la ce pret?

da nui problema

criminales 19-02-10 08:02

Re: mester in fibra
 
Zimi te rog anu la masina ca sa stiu ce fel e.

criminales 19-02-10 08:07

Re: mester in fibra
 
Salut! Se poate face numai sa imi spui ce vrei si cum vrei.

criminales 19-02-10 23:21

Re: mester in fibra
 
Sal. Eu as putea sa ti le fac...Bine inteles daca vrei...:-)

bakal 19-02-10 23:28

Re: mester in fibra
 
pai eu m=am gandit la toata masina....mai putin cupola...deci ar veni: aripi fata-spate, capota, haion, eventual si portiere....

criminales 20-02-10 07:05

Re: mester in fibra
 
ok bakal hai sa ne intilnim si sa vad ce ai vrea sa faci ?

bakal 20-02-10 08:50

Re: mester in fibra
 
o sa iti dau un semn, cand scot masina pe asfalt....

criminales 20-02-10 08:52

Re: mester in fibra
 
Ok. astept:-) Sau ai putea sa o scoti gata modificata:crazy:

criss81 20-02-10 10:53

Re: mester in fibra
 
1 Attachment(s)
Asta e modelul de lancer (model 2004, fab.2007).

criminales 20-02-10 16:51

Re: mester in fibra
 
Quote:

Originally Posted by criss81 (Post 3105346)
Asta e modelul de lancer (model 2004, fab.2007).

Cum vrei pleoapele? Numai pe far sau imbinate cu capota?

Rih85 20-02-10 17:30

Re: mester in fibra
 
1 Attachment(s)
faci si pleoape. lasand spoilerul la o parte m-ar interesa mai mult pleoapele pentru ca sunt ceva mai rar pentru nubira. asa ceva poti face si daca da la cat ar ajunge setul ?


All times are GMT +2. The time now is 15:07.

- Copyright 2026 4Tuning