![]() |
Re: mester in fibra
asultai si ginditiva la copii vostri cei care aveti cei care nu ginditiva
daca o sa aveti cu ce sa ii cresteti . |
Re: mester in fibra
|
Re: mester in fibra
cine se baga sa imi faca mai multe elemente din fibra...si cam la ce preturi....
|
Re: mester in fibra
un set de pleoape pentru mitsubishi lancer classic poti face? si la ce pret?
|
Re: mester in fibra
Quote:
|
Re: mester in fibra
Zimi te rog anu la masina ca sa stiu ce fel e.
|
Re: mester in fibra
Salut! Se poate face numai sa imi spui ce vrei si cum vrei.
|
Re: mester in fibra
Sal. Eu as putea sa ti le fac...Bine inteles daca vrei...:-)
|
Re: mester in fibra
pai eu m=am gandit la toata masina....mai putin cupola...deci ar veni: aripi fata-spate, capota, haion, eventual si portiere....
|
Re: mester in fibra
ok bakal hai sa ne intilnim si sa vad ce ai vrea sa faci ?
|
Re: mester in fibra
o sa iti dau un semn, cand scot masina pe asfalt....
|
Re: mester in fibra
Ok. astept:-) Sau ai putea sa o scoti gata modificata:crazy:
|
Re: mester in fibra
1 Attachment(s)
Asta e modelul de lancer (model 2004, fab.2007).
|
Re: mester in fibra
Quote:
|
Re: mester in fibra
1 Attachment(s)
faci si pleoape. lasand spoilerul la o parte m-ar interesa mai mult pleoapele pentru ca sunt ceva mai rar pentru nubira. asa ceva poti face si daca da la cat ar ajunge setul ?
|
| All times are GMT +2. The time now is 15:07. |
- Copyright 2026 4Tuning