Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Femei (https://forum.4tuning.ro/28-femei.html)
-   -   CUM SA SCAPI DE O FATA! (https://forum.4tuning.ro/28-femei/11837-scapi.html)

Mustang 27-01-06 14:23

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"Psycho\"
Quote:

Originally Posted by \"TufY\"
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
bine ca treaba cu violenta se aplica doar atunci cand investesti multa afectiune in acea persoana si simti ca ai fost tradat DAR daca este o fata ........oarecare cu care o arzi aiurea ca nu ai ce face ....... parca nici nu merita sa te enervezi

iti spun io k daca shtii k ai investit ... si bani si timp si semtimente cam inebuneshti :))


io unu ii fac surprize placute / sau nuh / prietenei mele ... ii fac vizite pe la 10 ... seara ... pe la 1 .. pe la 3 ... + multe alte surprize de genu .. ce faci .. Bine .. unde eshti ? in orash ... ( era pana acum dialogul ) .. dar de acum este .. ce faci / Bine .. unde eshti ... in orash ... si urmatoarea intrebare ... :) .. Ce orash ??

dis ouans gud :lol: :lol: :lol: :lol:

George_P. 08-04-06 23:27

Re: CUM SA SCAPI DE O FATA!
 
Ce sa faci sa scapi??
Ii dai de inteles si se prinde ea singura ce si cum.
Nu tre sa ajungi la violenta,la injuraturi(asta mi se pare f f f urat din partea unui baiat sa injure o fata/femeie),la alte repercusiuni.

orlando 08-04-06 23:37

Re: CUM SA SCAPI DE O FATA!
 
o problema foarte bine pusa...
dupa parerea mea nu merita sa dai intr-o fata nici verbal nici fizic...dar psihic da...
de multe ori am constatat ca o vorba,un fapt,un gest doare mult mai tare decat o palma...deci va dati seama cum puteti scapati de o fata...
sa ii dai de inteles ca nu te mai intereseaza si ca nu mai vrei este una din metode,o a doua metoda sa ii dai de inteles ca ti-ai gasit pe alta care te satisface cum tu iti doresti si ca nu mai exista cale de intoarcere...
nu sunt deloc de acord cu bataia,cu injuratu,cu tot felul de treburi dinastea barbare...de multe ori am primit palme psihologice care au durut de 10 ori mai rau decat o palma fizica!

George_P. 08-04-06 23:43

Re: CUM SA SCAPI DE O FATA!
 
Quote:

Originally Posted by orlando
o problema foarte bine pusa...
dupa parerea mea nu merita sa dai intr-o fata nici verbal nici fizic...dar psihic da...
de multe ori am constatat ca o vorba,un fapt,un gest doare mult mai tare decat o palma...deci va dati seama cum puteti scapati de o fata...
sa ii dai de inteles ca nu te mai intereseaza si ca nu mai vrei este una din metode,o a doua metoda sa ii dai de inteles ca ti-ai gasit pe alta care te satisface cum tu iti doresti si ca nu mai exista cale de intoarcere...
nu sunt deloc de acord cu bataia,cu injuratu,cu tot felul de treburi dinastea barbare...de multe ori am primit palme psihologice care au durut de 10 ori mai rau decat o palma fizica!

BRAVO......foarte bine spus.
Si eu sunt impotriva violentei fizice/verbale asupra femeilor.

Eugen_TL 09-04-06 10:49

Re: CUM SA SCAPI DE O FATA!
 
si eu sunt dar in unele cazuri credeti-ma ca alte solutii nu-s ma refer sa dai cu vorbe pana nu mai poate! :) :) cu una care ai fost si na.. sa spunem ca a fost ceva frumos maidegraba dai o vorba mai stilata dar sa o atingi unde trebuie, dar la restu eu unu la alea care ma enerveaza rau de tot le bag si le scot de nu se vad... si tot nu scap fratie !:) :) :) astea sunt acele fete proaste :)

GolfuletzS 09-04-06 11:00

Re: CUM SA SCAPI DE O FATA!
 
deobicei... merge cu vorba buna.... nu trebuie sa insulti sau sa jugnesti... ca nu ai de ce ! decat daca .... tu ai tinut la ea... si ea si`a batut joc de tine.... in momentele alea.... iti vine sa o bati...da nu se rezolva... asa ;) mai bine..... ii spui 2 vorbe si... t conformezi si data viitoare... ai grija cu cine t combini ! :)

Mustang 09-04-06 12:01

Re: CUM SA SCAPI DE O FATA!
 
si mai depinde si cat suflet pui in relatie pustiu' ;)

Psycho 09-04-06 13:42

Re: CUM SA SCAPI DE O FATA!
 
Quote:

Originally Posted by GolfTuning
deobicei... merge cu vorba buna.... nu trebuie sa insulti sau sa jugnesti... ca nu ai de ce ! decat daca .... tu ai tinut la ea... si ea si`a batut joc de tine.... in momentele alea.... iti vine sa o bati...da nu se rezolva... asa ;) mai bine..... ii spui 2 vorbe si... t conformezi si data viitoare... ai grija cu cine t combini ! :)

iti spun eu ca sunt specimene care nu ... nu accepta ceea ce faci si ce`i zici .. si desii faci mishtod e ea .. plm si multe alte chestii .. nu le duce capu` sa inteleaga si am destule exemple

GolfuletzS 10-04-06 16:43

Re: CUM SA SCAPI DE O FATA!
 
Quote:

Originally Posted by Psycho
iti spun eu ca sunt specimene care nu ... nu accepta ceea ce faci si ce`i zici .. si desii faci mishtod e ea .. plm si multe alte chestii .. nu le duce capu` sa inteleaga si am destule exemple

odata si odata tot o sa inteleaga. !!!! daca nu cu vorba buna o sa inteleaga :)

Mustang 10-04-06 18:34

Re: CUM SA SCAPI DE O FATA!
 
in cat timp golf ??? ia zi

George_P. 10-04-06 19:48

Re: CUM SA SCAPI DE O FATA!
 
Quote:

Originally Posted by Mustang Mach One
in cat timp golf ??? ia zi

1 saptamana,2,3.....
1 luna,2,3....
;)

George_P. 10-04-06 19:50

Re: CUM SA SCAPI DE O FATA!
 
De ex. maine fac o saptamana de cand nu m-am mai vazut cu printesa.....
Si de vineri n-am mai primit beep,mesaj nik.:lol:

Oricum nu prea mai imi arde.....:roll:

Mustang 10-04-06 20:08

Re: CUM SA SCAPI DE O FATA!
 
daca nu da ea semn de viata...e f bine :P
cica face pe dura :D

Eugen_TL 10-04-06 20:37

Re: CUM SA SCAPI DE O FATA!
 
Quote:

Originally Posted by Mustang Mach One
daca nu da ea semn de viata...e f bine :P
cica face pe dura :D

ea face pe dura.. el pe durul si nu se ajunge nik... ori unu o sa cedeze ori amandoi sunteti incapatanati si nu o sa se mai rezolve!

george daca tu stii ca ea cedeaza mai repede e bine, dar daca ea e aia mai al draq sa nute astepti sa faca primu pas, ca s-ar putea sa ramai cu asteptatul! :)

Mustang 10-04-06 20:42

Re: CUM SA SCAPI DE O FATA!
 
intotdeauna baiatul tre' sa faca primul pas...
si deobicei e luat de fraier ;)


All times are GMT +2. The time now is 08:14.

- Copyright 2024 4Tuning