![]() |
Re: Poze spion: Mitsubishi Evo X - test-mule
comentarii aiurea..nici n-ati vazut masina dar bagati vorbe... degeaba e camuflata? nu , ci pt a va conduce la vorbe aiurea
|
Re: Poze spion: Mitsubishi Evo X - test-mule
Quote:
|
Re: Poze spion: Mitsubishi Evo X - test-mule
sa speram ca va iesi cel putin la fel de tare ca evo IX :D la design ma refer..pt ca la performante o sa ii puna ceva caluti in plus ;)
|
Re: Poze spion: Mitsubishi Evo X - test-mule
cred ca design`ul va fi pe msura performantelor .. Mitsubishi mereu a fost placuta ochilor ..:D
|
Re: Poze spion: Mitsubishi Evo X - test-mule
hai cu EVO X.....:D
|
Re: Poze spion: Mitsubishi Evo X - test-mule
greu imi vine sa cred ca va fi noul EV0
|
Re: Poze spion: Mitsubishi Evo X - test-mule
sincer...nui nush ce...se putea si mai bine...
|
Re: Poze spion: Mitsubishi Evo X - test-mule
uitatzi-va shi la semnu d p jante ma....io park vad semnu de toyota...nujt k akm sunt cam adormit:)
|
Re: Poze spion: Mitsubishi Evo X - test-mule
Ce diferente de performanta sunt pronosticate intre EVO IX si EVO X si pret estimativ?stie careva?
|
Re: Poze spion: Mitsubishi Evo X - test-mule
pai nu vezi ca sunt acoperite? poate are umflata capota ca nu incape motorul...alea nu sunt prize de aer..Logic, nu?
|
Re: Poze spion: Mitsubishi Evo X - test-mule
Quote:
|
Re: Poze spion: Mitsubishi Evo X - test-mule
sper sa pastreze linia conceputului macar 50%... daca asa va fii va iesi o masina superba...parerea mea.sper ca datele tehnice dintre evo IX si evo X sa nu fie ca cele dintre evo VIII si evo IX.
abia astept sa iasa masina ... sunt fan EVO. |
Re: Poze spion: Mitsubishi Evo X - test-mule
si eu :D fan evo :lol:
|
Re: Poze spion: Mitsubishi Evo X - test-mule
6 Attachment(s)
alte cateva poze:
|
Re: Poze spion: Mitsubishi Evo X - test-mule
din ce am citit , observ ca noul evo pare sa aiba cutie automata ... destul de aiurea ... oricum in rest, super mashina :D
|
| All times are GMT +2. The time now is 03:10. |
- Copyright 2026 4Tuning