Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Exterioare custom (https://forum.4tuning.ro/609-exterioare-custom.html)
-   -   Tuning la comanda Bucureşti (https://forum.4tuning.ro/609-exterioare-custom/117298-tuning-comanda-bucuresti.html)

roshkatu 19-08-09 09:37

Re: Tuning la comanda
 
4 x 110 ? de la ce masina ? si la ce bani ?

mmmbbb67 19-08-09 19:14

Re: Tuning la comanda
 
Quote:

Originally Posted by roshkatu (Post 2568821)
4 x 110 ? de la ce masina ? si la ce bani ?

Mazda 121 cupe 1977,150 euro toate 5,am om sa faca flanse (cu bani in plus, logic)

mmmbbb67 01-02-10 23:38

Re: Tuning la comanda Bucureşti
 
9 Attachment(s)
Dupa mult timp am reusit sa postez si pozele astea,luneta spate a disparut si o sa vina o aerisire pe plafonul masinii,daca aveti sugestii sau comentarii sau comenzi va astept...

mmmbbb67 17-02-10 19:13

Re: Tuning la comanda Bucureşti
 
sergiu,esti departe si sincer nu ma deplasez

mmmbbb67 17-02-10 19:15

Re: Tuning la comanda Bucureşti
 
si merci sergiu de PM si de aprecieri :)

mmmbbb67 21-02-10 15:16

Re: Tuning la comanda Bucureşti
 
incepem sa luam comenzi din aprilie

mmmbbb67 15-04-10 18:02

Re: Tuning la comanda Bucureşti
 
2 Attachment(s)
Am modificat portiera

kinderu_audio 15-04-10 21:27

Re: Tuning la comanda Bucureşti
 
o schitza ceva sa vedem si noi cum va arata masina la sfarsit?????
sau macar niste poze din lateral ;) bafta cu proiectul

mmmbbb67 15-04-10 23:04

Re: Tuning la comanda Bucureşti
 
dupa cum vezi nici eu nu stiu,doar ca am mana libera iar portiera prima oara nu mi'a placut cum a iesit din cauza asta am refacut'o,am vrut sa prind 4tuning days dar alte comenzi ma impiedica sa o termin mai repede,inspiratia imi vine in timp ce o construiesc :),dar o sa trag tare si pana pe 15 mai vreau sa fie gata,sper...
Poe din lateral nu am cum ca nu e loc in garaj iar afara nu o scot sa nu prinda rugina,o sa incerc sa fac niste poe mai ample si merci pentru bafta :)

26WRC 16-04-10 18:17

Re: Tuning la comanda Bucureşti
 
Quote:

Originally Posted by mmmbbb67 (Post 3281346)
Am modificat portiera

masina asta imi aduce aminte de bernie & leepu:-)

mmmbbb67 16-04-10 20:01

Re: Tuning la comanda Bucureşti
 
e adevarat,am luat unele idei de la ei :)

kinderu_audio 16-04-10 20:29

Re: Tuning la comanda Bucureşti
 
Quote:

Originally Posted by mmmbbb67 (Post 3284675)
e adevarat,am luat unele idei de la ei :)

o intrebare sunt in aceleas timp curioas dar si interesat ptr mine la masina mea ....cum faci cu geamul????unde se poatre face sau taia?

mmmbbb67 16-04-10 21:02

Re: Tuning la comanda Bucureşti
 
la ce geam te referi

Harry_87 20-05-10 16:53

Re: Tuning la comanda Bucureşti
 
Salut, o intrebare, cu plexiglass lucrati? geamul de la niste ceasuri de bord e f zgariat si vreau sa-l inlocuiesc...

tetel_sorinel 01-07-10 21:16

Re: Tuning la comanda Bucureşti
 
salut, as dori daca se poate sa imi evezati din tabla buzele aripilor dupa spate pentru un E36 coupe, si daca se poate cam cat ar costa. Multumesc anticipat. un numar de telefon daca se poate.


All times are GMT +2. The time now is 12:01.

- Copyright 2026 4Tuning