Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Bucuresti - 05.06.2005 (https://forum.4tuning.ro/44-bucuresti-05-06-2005.html)
-   -   Intrebari legate de cursa (https://forum.4tuning.ro/44-bucuresti-05-06-2005/1165-intrebari-legate-cursa.html)

ZerO_CooL 27-05-04 22:04

Stie cineva sigur pe ce data va fi cursa? Ca vad ca n-a mai zis nimeni nimic.

MC Mate 27-05-04 23:29

Cursa a ramas stabilita pe 6 iunie.Pe topic scrie clar ,,Urmeaza 6 iunie etapa viteza Aeroport Baneasa''.Respekt

mara 28-05-04 07:28

Am sunat la unul din nr. pe care le-a pus ZoliaT pe topicul cu anuntul despre cursa,au spus ca pe 5 va fi cursa! Biletele de intrare nu s-au tiparit inca! Mai sunati si voi cei interesati .

EvLSant0S 28-05-04 11:22

MII DE SCUZE PTR OFFTOPIC :) dar , mara de unde esti? :) :D :twisted: :!: :D

tekno 28-05-04 15:48

cum vedetzi o fata cum saritzi ep ea... :lol: :twisted: :wink:

mara 28-05-04 16:54

Nu sint fata!

BoSsuL3TZ 28-05-04 22:11

looooooooozl.. chill baietzi! :D sa nu avetzi surprize neplacute.. :D

Hondarul 29-05-04 08:06

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"mara\"
Nu sint fata!

Asta a fost tare !!! :P :P :P :P :P

EvLSant0S 29-05-04 12:42

oups :) :oops:

BogdanSHA 29-05-04 18:20

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"ZerO_CooL\"
Stie cineva sigur pe ce data va fi cursa? Ca vad ca n-a mai zis nimeni nimic.

Cursa se va desfasura pe data de 5 iunie. Surse sigure!

ZoliaT 30-05-04 13:54

Vedeti ca am pus lamuriri si o harta pe topicul cu detalii despre cursa.
Cursa va fi pe data de 5 iunie 2004

ZerO_CooL 30-05-04 22:41

Va multumesc pt. raspuns.

Stuey 01-06-04 22:03

Re:
 
He he he...o sa vin si eu... :dance: :boogy: :joy:
Dar am o intrebare:
POT SA GASESC BILETE SAMBATA LA BANEASA????
eu nu-s din bucuresti...si pana sambata nu pot sa vin sa imi iau bilete...asha ca se vor gasi nu?
p.s: nu am stat sa citesc toate posturile

a4b5 02-06-04 09:14

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"TYE\"
Eu as vrea sa-mi procur biletul mai inainte ... nu in ziua cursei ... asa ca o singura intrebare as avea (deocamdata) ... unde e Str. Cezar Boliac Nr.9 .. ca nu prea stiu unde e !!

asta e adresa sediului LEGAL RACING daca nu ma insel ... am fost pe acolo da nu mai tin minte unde e,.. hai ca revin in curand cu un raspuns..

zetemte 02-06-04 10:28

Am auzit, ca Poti si sa faci insrcirere la Pit Stop Tuning.

www.pitstoptuning.ro

E langa Piata Victoriei.


All times are GMT +2. The time now is 09:06.

- Copyright 2026 4Tuning