![]() |
Stie cineva sigur pe ce data va fi cursa? Ca vad ca n-a mai zis nimeni nimic.
|
Cursa a ramas stabilita pe 6 iunie.Pe topic scrie clar ,,Urmeaza 6 iunie etapa viteza Aeroport Baneasa''.Respekt
|
Am sunat la unul din nr. pe care le-a pus ZoliaT pe topicul cu anuntul despre cursa,au spus ca pe 5 va fi cursa! Biletele de intrare nu s-au tiparit inca! Mai sunati si voi cei interesati .
|
MII DE SCUZE PTR OFFTOPIC :) dar , mara de unde esti? :) :D :twisted: :!: :D
|
cum vedetzi o fata cum saritzi ep ea... :lol: :twisted: :wink:
|
Nu sint fata!
|
looooooooozl.. chill baietzi! :D sa nu avetzi surprize neplacute.. :D
|
Re:
Quote:
|
oups :) :oops:
|
Re:
Quote:
|
Vedeti ca am pus lamuriri si o harta pe topicul cu detalii despre cursa.
Cursa va fi pe data de 5 iunie 2004 |
Va multumesc pt. raspuns.
|
Re:
He he he...o sa vin si eu... :dance: :boogy: :joy:
Dar am o intrebare: POT SA GASESC BILETE SAMBATA LA BANEASA???? eu nu-s din bucuresti...si pana sambata nu pot sa vin sa imi iau bilete...asha ca se vor gasi nu? p.s: nu am stat sa citesc toate posturile |
Re:
Quote:
|
Am auzit, ca Poti si sa faci insrcirere la Pit Stop Tuning.
www.pitstoptuning.ro E langa Piata Victoriei. |
| All times are GMT +2. The time now is 09:06. |
- Copyright 2026 4Tuning