Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Pitesti (https://forum.4tuning.ro/65-pitesti.html)
-   -   Legale 28 Martie - Cine participa? (https://forum.4tuning.ro/65-pitesti/114679-legale-28-martie-participa.html)

sco211 26-03-09 01:21

Re: Legale 28 Martie - Cine participa?
 
ati facut reportajul asta in spatele blocului?

Donnyro 26-03-09 14:41

Re: Legale 28 Martie - Cine participa?
 
Chiar in spatele blocului.Initial trebuia sa filmam la Monza dar din lipsa de finante am ales locatia asta. :))

bobby_gsi2 26-03-09 14:56

Re: Legale 28 Martie - Cine participa?
 
Mai bine va duceati pe Turcesti :))

Marius_mym89 26-03-09 15:09

Re: Legale 28 Martie - Cine participa?
 
Quote:

Originally Posted by Donnyro (Post 2185369)
Chiar in spatele blocului.Initial trebuia sa filmam la Monza dar din lipsa de finante am ales locatia asta. :))

:-P pana la urma important e ca s-a mediatizat ;)

bobby_gsi2 26-03-09 15:38

Re: Legale 28 Martie - Cine participa?
 
Sa revenim la topic.....unde sunt loganistii aia rai?, la posesorii de feline care le omoara in fiecare duminica la finante?

TwentyOne 26-03-09 15:53

Re: Legale 28 Martie - Cine participa?
 
tu vrei sa ii stie politia?, monstrii se scot doar noaptea

ag80bik 26-03-09 20:07

Re: Legale 28 Martie - Cine participa?
 
pai unu a cedat acu vreo 3 saptamani pe la pod prin prundu.

sco211 27-03-09 11:13

Re: Legale 28 Martie - Cine participa?
 
:)))))))))))
a invins podu???

ag80bik 27-03-09 11:54

Re: Legale 28 Martie - Cine participa?
 
nu ,stalpu si blocu:)

KillerINC 27-03-09 14:04

Re: Legale 28 Martie - Cine participa?
 
Quote:

Originally Posted by sco211 (Post 2188172)
:)))))))))))
a invins podu???


ar fi fost 2-0 pentru pod ...sa nu uitam de rane :lol::lol:

world cars 27-03-09 19:45

Re: Legale 28 Martie - Cine participa?
 
Adeabea astept maine sa va vad o sa vin de la 7 dimienata as vrea sa fiu si eu intr-o masina cand faceti o liniuta cu careva, dar nu cred ca am sanse

KillerINC 27-03-09 19:47

Re: Legale 28 Martie - Cine participa?
 
Quote:

Originally Posted by world cars (Post 2189511)
Adeabea astept maine sa va vad o sa vin de la 7 dimienata as vrea sa fiu si eu intr-o masina cand faceti o liniuta cu careva, dar nu cred ca am sanse


n+are rost sa vii la 7 ... pe la 10

BigBoss 27-03-09 20:20

Re: Legale 28 Martie - Cine participa?
 
Chiar 11 ca la inceput va fi grupa a...mai neinteresant

KillerINC 27-03-09 20:21

Re: Legale 28 Martie - Cine participa?
 
Quote:

Originally Posted by BigBoss (Post 2189624)
Chiar 11 ca la inceput va fi grupa a...mai neinteresant


deh ... n-au toti bani de pisicute cu 120-150 de cai ....

world cars 27-03-09 21:51

Re: Legale 28 Martie - Cine participa?
 
Vin pe la 8 cand incepeti sa va adunati ma luati si pe mine cu voi in masina careva va rog eu mult.


All times are GMT +2. The time now is 07:59.

- Copyright 2026 4Tuning