![]() |
Re: Legale 28 Martie - Cine participa?
ati facut reportajul asta in spatele blocului?
|
Re: Legale 28 Martie - Cine participa?
Chiar in spatele blocului.Initial trebuia sa filmam la Monza dar din lipsa de finante am ales locatia asta. :))
|
Re: Legale 28 Martie - Cine participa?
Mai bine va duceati pe Turcesti :))
|
Re: Legale 28 Martie - Cine participa?
Quote:
|
Re: Legale 28 Martie - Cine participa?
Sa revenim la topic.....unde sunt loganistii aia rai?, la posesorii de feline care le omoara in fiecare duminica la finante?
|
Re: Legale 28 Martie - Cine participa?
tu vrei sa ii stie politia?, monstrii se scot doar noaptea
|
Re: Legale 28 Martie - Cine participa?
pai unu a cedat acu vreo 3 saptamani pe la pod prin prundu.
|
Re: Legale 28 Martie - Cine participa?
:)))))))))))
a invins podu??? |
Re: Legale 28 Martie - Cine participa?
nu ,stalpu si blocu:)
|
Re: Legale 28 Martie - Cine participa?
Quote:
ar fi fost 2-0 pentru pod ...sa nu uitam de rane :lol::lol: |
Re: Legale 28 Martie - Cine participa?
Adeabea astept maine sa va vad o sa vin de la 7 dimienata as vrea sa fiu si eu intr-o masina cand faceti o liniuta cu careva, dar nu cred ca am sanse
|
Re: Legale 28 Martie - Cine participa?
Quote:
n+are rost sa vii la 7 ... pe la 10 |
Re: Legale 28 Martie - Cine participa?
Chiar 11 ca la inceput va fi grupa a...mai neinteresant
|
Re: Legale 28 Martie - Cine participa?
Quote:
deh ... n-au toti bani de pisicute cu 120-150 de cai .... |
Re: Legale 28 Martie - Cine participa?
Vin pe la 8 cand incepeti sa va adunati ma luati si pe mine cu voi in masina careva va rog eu mult.
|
| All times are GMT +2. The time now is 07:59. |
- Copyright 2026 4Tuning