![]() |
Re:
Quote:
|
deja se contureaza idei intr-adevar originale... maine o sa facem impreuna o sinteza...
se contureaza deja cateva reguli mai clare, inclusiv cea de a folosi un model netunat inca nicaieri nu uitati ca cel care castiga concursul de idee, nu poate tuna masina respectiva... doar pe cealalta... super si ideea pt concursul complex, de a tuna din 3 unghiuri... subscriu... pt cel simplu, imi surade lateralul... dar nu pot neglija propunerea lui luca cu restaurarea... mai astept propuneri... |
Re:
Quote:
|
Re:
Quote:
|
Eu am o idee foarte originala nu stiu poate si voi v-ati gandit la ea dar eu m-am gandit mai de mult Concurs de DETUNAT adica sa facem masina cat mai stock cu putinta sa scoatem toate elemntele de tuning si sa ajungem cu ea aproape de ceea ce scoate uzina .. ce ziceti eu nu stiu ce poza sa propun pt concursul asta ...dar ideea este pe cat se poate de originala :lol:
LOL Concurs de DETUNAT UNTUNING .. sa vina lumea si sa zica vreau si eu k masina mea sa arate cat mai stock cu putinta |
1 Attachment(s)
Propun sa facem lada asta...e destul de greu sa scoti rugina si sa pui un backround... :?
|
Tot la ideea unei masini de epoca raman;) am vazut multe masini de epoca restaurate si dat un now look mai modern ;)
|
gratiane ai de decis ceva frumos :) :D sper sa ne bucuri :D
|
-ntrebare
cat mai dureaza cu propunerile? adica mai am timp sa propun si eu ceva?
|
Re:
Quote:
Intr-adevar, a fost tunata, dar e chiar urata! Se putea mult mai bine fratilor; pacat de munca, timp si mai mare pacatul pt mashina aia !!! :? De la CIVICul acesta asteptam, ceva mult mai frumos, decat ceva mai urat. E facut fara pic de bun gust tuningul acesta ! PACAT !!! :(( |
este o idee radicala
am puso shi pe site la combi`ul acela , decapotarea unei masini , orice mashina , o dacie decapotata shi pusa pe ea alt acoperis mai fain , un brak la care renuntzam la partea din spate shi facem un porbagaj care sa se ridice in \\ / cu ,,surprize\" ascunse acolo , sau facem ca la vechile limuzine la o masina , decoperim partea din fatza ......numai in spate sa fie acoperish....o capota transparenta cu neoane sa se vada motoru clar....bla bla , orice se poate face cu o mashina ......
|
uite
1 Attachment(s)
uite cam ce ziceam:) :D
|
nu vad ceva atat de deosebit....si in primul rand cand propuneti ceva..mai ganiti-va k nu e atat de usor.unele lucruri nu pot fi facute de cei din comunitatea de vt...sau poate doar de 1-2....
|
1 Attachment(s)
As avea si eu o idee pt acest super concurs.Sa incercam sa tunam o masina americana 100 % , nemaivazuta in europa.Si ma refer la masini noi,nu la Low-Riderele kre au fost tunate de zeci de mii de ori!nu stiu dak am ales bine poza,dar oricum,ideea ramane valabila.Ce ziceti? :D
P.S. : O sa pun o poza mai interesanta knd gasesc ! |
1 Attachment(s)
Sper ca am inteles ragulile lui Gratian:
Iata propun pentru concursul \"GREU\" urmatoarea poza. Pentru ca am observat ca sunt multi care prefera sa fure chestii de la alte masini si sa le puna mai mult sau mai putin bine perspectiva simetrie etc... iata ca avem aci un shasiu... adica plecam de la \"0\" He he!!!! Astept parerile voastre!!! Gratian.... |
| All times are GMT +2. The time now is 18:45. |
- Copyright 2026 4Tuning