Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Divertisment (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment.html)
-   -   JOC INTERACTIV - POZA SAPTAMANII CU MASINI MODIFICATE (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment/11402-joc-interactiv-poza-saptamanii-masini-modificate.html)

bodyspeed 27-01-06 19:14

5 Attachment(s)
dadsun.... :roll: a gata stiu masina . :idea: 8)

orlando 27-01-06 19:18

3 Attachment(s)
datsun cam greu... :lol:

Adryx 29-01-06 02:20

5 Attachment(s)
:arrow:

cata_tm 29-01-06 23:28

3 Attachment(s)
datsun

EvLSant0S 30-01-06 00:59

ahahha, copii turbo .. :D


atzi pus aceleasi poze

cata_tm 30-01-06 23:11

aham, si ti-e ciuda ca nu mai poti si tu sa le mai pui o data... bate la ochi, te inteleg.

hai mey, nu m-am uitat la celelalte poze, my bad... o sa fiu mai atent data viitoare.

me

Hondarul 30-01-06 23:15

HAI SA FACEM JOCUL MAI AMUZANT !!!!!!!!!!!!!!!

TEMA SAPTAMANII PREZENTE SA FIE:


DACIA

Gabi 30-01-06 23:24

3 Attachment(s)
Dacia să fie! :)

Adryx 31-01-06 16:21

5 Attachment(s)
dacia...

bodyspeed 31-01-06 21:05

Re:
 
5 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by \"Gabi\"
Dacia să fie! :)

sa nu te superi daca mai pun o poza cu dacia lui cosmin una diferita :wink:

Cosmin255 05-02-06 09:02

2 Attachment(s)
Dacia

Gabi 05-02-06 09:55

Tuningul virtual şi machetele ar trebui şterse din mesaje (respectiv mesajul lui Adryx - prima poză e R12 machetă - şi mesajul lui obrazNICK - Loganul e virtual).

Adryx 05-02-06 18:18

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"Gabi\"
Tuningul virtual şi machetele ar trebui şterse din mesaje (respectiv mesajul lui Adryx - prima poză e R12 machetă - şi mesajul lui obrazNICK - Loganul e virtual).

Mda...dar nici masina din poza nr. 2 a lui Bodyspeed nu e dacie :)

peter 06-02-06 12:16

5 Attachment(s)
dacia... :arrow:

gangsta 10-02-06 16:24

1 Attachment(s)
dacie :arrow:


All times are GMT +2. The time now is 20:12.

- Copyright 2026 4Tuning