Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masini tunate (https://forum.4tuning.ro/18-masini-tunate.html)
-   -   Kicherer modifică noul E-Class (https://forum.4tuning.ro/18-masini-tunate/113922-kicherer-modifica-noul-class.html)

[IlluSioN] 08-09-09 21:00

Re: Kicherer modifică noul E-Class
 
acum degeaba spuneti ca fiecare producator "fura" idei de la altul .. peste tot e asa
oricum a iesit foarte "tare"

s1m3oN 08-09-09 21:04

Re: Kicherer modifică noul E-Class
 
superb.....mai mult de atat nu se putea....

PDV_1989 08-09-09 21:19

Re: Kicherer modifică noul E-Class
 
E dementiala masina :D. Am si eu o intrebare , la servici la tata s-a cumparat un asemenea model cu motorizarea de 8,6L si s-ar zice ca e preparat de AMG & BRABUS , cam la cati CP ar putea ajunge deoarece cei de la mercedes au garantat ca motoru poate ajunge la viteza de 420km/h ?!

dog99 08-09-09 21:47

Re: Kicherer modifică noul E-Class
 
foarte frumoasa......

pushtiu_teribil_22 08-09-09 22:11

Re: Kicherer modifică noul E-Class
 
impecabil lucrat :O 10+ o bijuterie

adrian78bmw 08-09-09 22:17

Re: Kicherer modifică noul E-Class
 
cred din toate kiturile care au aparut acesta e cel mai reusit plus ca si jantele ii vin bine..

Scricy HKS 08-09-09 22:19

Re: Kicherer modifică noul E-Class
 
cat de bine arataa:-)

FloweRffs 08-09-09 23:12

Re: Kicherer modifică noul E-Class
 
incredibil de frumos si elegant!

Racer_e30 09-09-09 00:07

Re: Kicherer modifică noul E-Class
 
ce furios arata:evil::evil:

krsN1 09-09-09 00:33

Re: Kicherer modifică noul E-Class
 
frumos, evacuarea e criminala :)

Alex. 09-09-09 01:05

Re: Kicherer modifică noul E-Class
 
Clar a meritat asteptarea! :D

tEaRsmAd 09-09-09 08:21

Re: Kicherer modifică noul E-Class
 
Jante nepotrivite si parca mai frumos ii statea intr`un negru mat .. Kit`ul pe de alta parte, este reusit !

DonnLuca 09-09-09 08:49

Re: Kicherer modifică noul E-Class
 
Kicherer a facut o treaba DEMENTIALA :woowoo:

molady11 09-09-09 09:07

Re: Kicherer modifică noul E-Class
 
Quote:

Originally Posted by PDV_1989 (Post 2622933)
E dementiala masina :D. Am si eu o intrebare , la servici la tata s-a cumparat un asemenea model cu motorizarea de 8,6L si s-ar zice ca e preparat de AMG & BRABUS , cam la cati CP ar putea ajunge deoarece cei de la mercedes au garantat ca motoru poate ajunge la viteza de 420km/h ?!

Eu nu am auzit nici o data de motor 8,6 L pe un Mercedes ,sau poate gresesc :D revino cu cv poze :D

morghen 09-09-09 09:35

Re: Kicherer modifică noul E-Class
 
la ce exterior are...interiorul e foarte sec !


Quote:

Originally Posted by PDV_1989 (Post 2622933)
E dementiala masina :D. Am si eu o intrebare , la servici la tata s-a cumparat un asemenea model cu motorizarea de 8,6L si s-ar zice ca e preparat de AMG & BRABUS , cam la cati CP ar putea ajunge deoarece cei de la mercedes au garantat ca motoru poate ajunge la viteza de 420km/h ?!

motorul poate...dar masina nu :lol:


All times are GMT +2. The time now is 15:51.

- Copyright 2026 4Tuning