![]() |
Re: Kicherer modifică noul E-Class
acum degeaba spuneti ca fiecare producator "fura" idei de la altul .. peste tot e asa
oricum a iesit foarte "tare" |
Re: Kicherer modifică noul E-Class
superb.....mai mult de atat nu se putea....
|
Re: Kicherer modifică noul E-Class
E dementiala masina :D. Am si eu o intrebare , la servici la tata s-a cumparat un asemenea model cu motorizarea de 8,6L si s-ar zice ca e preparat de AMG & BRABUS , cam la cati CP ar putea ajunge deoarece cei de la mercedes au garantat ca motoru poate ajunge la viteza de 420km/h ?!
|
Re: Kicherer modifică noul E-Class
foarte frumoasa......
|
Re: Kicherer modifică noul E-Class
impecabil lucrat :O 10+ o bijuterie
|
Re: Kicherer modifică noul E-Class
cred din toate kiturile care au aparut acesta e cel mai reusit plus ca si jantele ii vin bine..
|
Re: Kicherer modifică noul E-Class
cat de bine arataa:-)
|
Re: Kicherer modifică noul E-Class
incredibil de frumos si elegant!
|
Re: Kicherer modifică noul E-Class
ce furios arata:evil::evil:
|
Re: Kicherer modifică noul E-Class
frumos, evacuarea e criminala :)
|
Re: Kicherer modifică noul E-Class
Clar a meritat asteptarea! :D
|
Re: Kicherer modifică noul E-Class
Jante nepotrivite si parca mai frumos ii statea intr`un negru mat .. Kit`ul pe de alta parte, este reusit !
|
Re: Kicherer modifică noul E-Class
Kicherer a facut o treaba DEMENTIALA :woowoo:
|
Re: Kicherer modifică noul E-Class
Quote:
|
Re: Kicherer modifică noul E-Class
la ce exterior are...interiorul e foarte sec !
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 15:51. |
- Copyright 2026 4Tuning