![]() |
Re: [IMPORTANT] Curse legale in SIBIU
am facut poze cu timpii primelor 2 manse. mai mult de atat nu stiu. Le-am postat aici
|
Re: [IMPORTANT] Curse legale in SIBIU
13.900 Timpul meu de sambata cu Audi S2 2.2 Turbo volan pe dreapta
|
Re: [IMPORTANT] Curse legale in SIBIU
Quote:
|
Re: [IMPORTANT] Curse legale in SIBIU
Quote:
Trebuie sa multumim lui Calin Bucur!!!! El a venit cu initiativa si cu tot...Politia a aprobat numai... asa ca ..lasa u politia..... Au pus si Politia ca membru de onoare doar de ochii lumii.., pe langa AS Tuning si etc... Speram ca pe Bulevardul Coposu sa fie mai buna organizarea...de o parte si de alta a drumului..... |
Re: [IMPORTANT] Curse legale in SIBIU
din cate stiu eu calin nu a avut nici o treaba cu organizarea, doar jean tatu si ai lui
|
Re: [IMPORTANT] Curse legale in SIBIU
mah..eu asa stiu...
da..Bucur, Jean Tatu dar lasam politia la o parte.... In al doilea rand e culmea....politia sa organizeze liniute legale..si ei vin cu girofarurile si cand stai parcat .... |
Re: [IMPORTANT] Curse legale in SIBIU
anul acesta in (2010) se vor tine ceva curse in Sibiu ... ?
|
Re: [IMPORTANT] Curse legale in SIBIU
as dori sa intreb daca mai doreste vreun posesor de e36 din sibiu, sa mearga in 12 iunie la intalnire, sa lase un msg aici cei care doresc, sa mergem impreuna pana la Bucuresti .
|
Re: [IMPORTANT] Curse legale in SIBIU
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 01:06. |
- Copyright 2026 4Tuning