![]() |
Re: Service ( recomandari,sa povestim evenimentele ne/placute)
Pentru ce itzi tre nr de tel?
nu trebe programarre sau cv de genu.... dak vrei yo ma duc si intreb preturile k stau aici langa ea si stiu pe baietzi de acolo.... |
Re: Service ( recomandari,sa povestim evenimentele ne/placute)
chiar te rog :D:D daca nu ai ce face pe acasa.. :D si eventual pana la cat e deschis daca tot mergi.ms :D
|
Re: Service ( recomandari,sa povestim evenimentele ne/placute)
e deschis pana la 8 sau 9 seara. Reglajul de directie costa 50 de lei(daca bine tin minte, sa fie maxim 60) iar daca e totul ok si nu trebuie lucrat e 30 de lei verificarea.
|
Re: Service ( recomandari,sa povestim evenimentele ne/placute)
dap, asa e in principiu era 60 de lei dar mi-a verificat si mi-a facut ceva minor, mi-a luat 35 de lei
|
Re: Service ( recomandari,sa povestim evenimentele ne/placute)
Salutare!
Imi poate recomanda cineva, vreun service sau persoana fizica care imi poate schimba lonjeroanele de la dacie la un pret cad de cat bun:?: A incercat sa vorbes cu cineva la un servis din zona dar au ninste preturi de nu merita atata toata masina:shock: Si inca ceva mar interesa vopsea neagra simpla tot pt masina dar sa nu fie nici aia asa de scumpa si nici chear de proasta calitate.... In curand o sa trebuiasca sa imi fac verificarea tehnica la masina si nu prea am bani sa investesc in ea, de aceea cer sfaturi de la voi pt ca am destul de mult de facut la ea, si mar interesa preturi cat mai rezonabile:D Astept sfaturile voastre:-) |
Re: Service ( recomandari,sa povestim evenimentele ne/placute)
eu vopsea de la Policolor am luat, de pe str. Arany Janos
|
Re: Service ( recomandari,sa povestim evenimentele ne/placute)
Quote:
Cam aproximativ la ce pret era kg? |
Re: Service ( recomandari,sa povestim evenimentele ne/placute)
nu e neaparat la kg, se vinde la gramaj, aia Klar. DuPont se vinde numai la kg.
vezi ca sunt 2 tipuri. una cu intaritor inclus, alta care necesita intaritor separat (daca ai si lac, etc). pentru asta ia legatura cu un vopsitor si iti zice el ce sa cumperi. sincer, nu mai stiu preturile... parca 27 lei /100g |
Re: Service ( recomandari,sa povestim evenimentele ne/placute)
se poate dezactiva imobilizatorul la A4 B5 benzinar? ca pana acum pareri am auzit si pro si contra... si daca aveti vreo recomandare la cineva?
|
Re: Service ( recomandari,sa povestim evenimentele ne/placute)
:?:Salut!Poate sa-mi zica cineva unde pot pune folie pe geamuri, si la ce pret? Multumesc anticipat!
|
Re: Service ( recomandari,sa povestim evenimentele ne/placute)
la koracell in spate in curte pe gheorghe doja (300ron)
|
Re: Service ( recomandari,sa povestim evenimentele ne/placute)
Quote:
|
Re: Service ( recomandari,sa povestim evenimentele ne/placute)
Multumesc!
|
Re: Service ( recomandari,sa povestim evenimentele ne/placute)
pot sa va ofer servici de diagnoza , stergere eroare ,citiri chilometri reali.......
Pretul unei diagnoze este de 20 Ron pentru membri acestui forum Vw,audi,seat,skoda,volvo,logan,renault in afara de diagnoza vand si powerboxuri pentru marirea randamentului la motoare PD cu pana la 15% iar in majoritatea cazurilor scade si consumul cu pana la 1L/100Km pretul e 150Ron (cu Mufe originala si sigla Vw,Audi) Numarul meu de telefon este 0740766186 sau 0746548251 sunati cu incredere zilnic intre 10 si 20 |
Re: Service ( recomandari,sa povestim evenimentele ne/placute)
Buna ziua,
Ma poate ajuta cineva cu o recomandare de service pentru a instala o alarma Viper 3901V pe un Audi A4 din 2006? Multumesc anticipat |
| All times are GMT +2. The time now is 19:54. |
- Copyright 2026 4Tuning