![]() |
Re: O nubira2!!!
Quote:
|
eu am wagon si nu are frane spate pe disc, nu e cdx e sx.
si eu am pus niste jante din al si gume 205/50/15 si deja a coborat destul de mult dar oricum masina e f inalta |
...era sa uit, nu am vazut bine daca si la tine jentile din spate parca sunt putin mai inauntru ca si cele din fata. la mine asa sunt si ma enerveaza de mor
|
Re: O nubira2!!!
Quote:
|
Re: O nubira2!!!
3 Attachment(s)
Suspensie sport si jante pe 17.......sa vedeti ce a putut sa iese :P:P:P ---->
|
Re: O nubira2!!!
Frumoase jante! Cat ai dat pe ele!!!!!!!!!!!!!!!
Dau bine pe masina! |
Re: O nubira2!!!
Quote:
|
Re: O nubira2!!!
misto nubirica ai....frumoasa...o vad mai mereu...bafta
|
Re: O nubira2!!!
arata bine coborata. bafta in continuare
|
Re: O nubira2!!!
Quote:
|
Re: O nubira2!!!
6 Attachment(s)
Dak tot v-ati apucat sa dezgropati thread-uri moarte ...
Intre timp s-a revenit la jantele pe 16,mai mici,mai putin impresionante dar muuuult mai comode pt drumurile noastre si s-a optat pt o noua vopsea "gri roscat" ... POZE ---> |
Re: O nubira2!!!
senzori de parcare nu are ? :shock:
|
Re: O nubira2!!!
Quote:
Erau senzorii de parcare in dotarea standard de esti as de surprins ca nu are? |
Re: O nubira2!!!
E lovita in spate masina...poate la asta se referea!
|
Re: O nubira2!!!
era o glumitza referitor la "eleron"
foarte misto culoarea masinii.. |
| All times are GMT +2. The time now is 06:44. |
- Copyright 2026 4Tuning