Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Daewoo (https://forum.4tuning.ro/111-masina-mea-daewoo.html)
-   -   O nubira2!!! (https://forum.4tuning.ro/111-masina-mea-daewoo/11346-nubira2.html)

Rares_CRM 27-05-06 12:40

Re: O nubira2!!!
 
Quote:

Originally Posted by NSL_Steffy
Masina mea.......

imi plac jentile ;) sunt super

Antonio_tny 21-08-06 23:35

eu am wagon si nu are frane spate pe disc, nu e cdx e sx.
si eu am pus niste jante din al si gume 205/50/15 si deja a coborat destul de mult dar oricum masina e f inalta

Antonio_tny 21-08-06 23:42

...era sa uit, nu am vazut bine daca si la tine jentile din spate parca sunt putin mai inauntru ca si cele din fata. la mine asa sunt si ma enerveaza de mor

Danny-future STN 02-09-06 13:59

Re: O nubira2!!!
 
Quote:

Originally Posted by Antonio_tny (Post 527415)
...era sa uit, nu am vazut bine daca si la tine jentile din spate parca sunt putin mai inauntru ca si cele din fata. la mine asa sunt si ma enerveaza de mor

tot pe nubira ???

Danny-future STN 01-10-06 18:45

Re: O nubira2!!!
 
3 Attachment(s)
Suspensie sport si jante pe 17.......sa vedeti ce a putut sa iese :P:P:P ---->

co-k 02-11-06 16:35

Re: O nubira2!!!
 
Frumoase jante! Cat ai dat pe ele!!!!!!!!!!!!!!!
Dau bine pe masina!

bodyspeed 04-11-06 11:27

Re: O nubira2!!!
 
Quote:

Originally Posted by Danny-***ure STN (Post 571408)
Suspensie sport si jante pe 17.......sa vedeti ce a putut sa iese :P:P:P ---->

super tari ......8) abia astept sa le vad live :-P

Stefy88 09-02-09 21:46

Re: O nubira2!!!
 
misto nubirica ai....frumoasa...o vad mai mereu...bafta

Dr3adLorD 10-02-09 16:23

Re: O nubira2!!!
 
arata bine coborata. bafta in continuare

Esperache 11-02-09 11:56

Re: O nubira2!!!
 
Quote:

Originally Posted by Danny-future STN (Post 571408)
Suspensie sport si jante pe 17.......sa vedeti ce a putut sa iese :P:P:P ---->

Frumos ! :-)

Danny-future STN 26-02-09 22:42

Re: O nubira2!!!
 
6 Attachment(s)
Dak tot v-ati apucat sa dezgropati thread-uri moarte ...
Intre timp s-a revenit la jantele pe 16,mai mici,mai putin impresionante dar muuuult mai comode pt drumurile noastre si s-a optat pt o noua vopsea "gri roscat" ...

POZE --->

dRR-XWX 22-04-09 02:08

Re: O nubira2!!!
 
senzori de parcare nu are ? :shock:

andi_cimpean 22-04-09 13:46

Re: O nubira2!!!
 
Quote:

Originally Posted by dRR-XWX (Post 2255860)
senzori de parcare nu are ? :shock:

ce vrei sa spui?
Erau senzorii de parcare in dotarea standard de esti as de surprins ca nu are?

Robert_MNW 22-04-09 14:12

Re: O nubira2!!!
 
E lovita in spate masina...poate la asta se referea!

dRR-XWX 22-04-09 16:50

Re: O nubira2!!!
 
era o glumitza referitor la "eleron"
foarte misto culoarea masinii..


All times are GMT +2. The time now is 06:44.

- Copyright 2026 4Tuning