![]() |
re: Oltcit 12 TRS - DJ 05 PMD
1 Attachment(s)
O spun si eu,lasa fata asa cum este ea...Numerele nu are rost sa le schimbi pentru ca astea sunt legendare :lol:
PS:Tot masina asta e si in poza de mai jos? |
re: Oltcit 12 TRS - DJ 05 PMD
pune-i spoiler pe fata...ca asta originala arata disproportionat fata de restul masinii
|
re: Oltcit 12 TRS - DJ 05 PMD
Şi eu sunt pro schimbării numerelor. Poate e momentul ca maşina să primească o nouă identitate, īn acelaşi timp rămānānd vie şi istoria scrisă de această maşină.
Quote:
|
re: Oltcit 12 TRS - DJ 05 PMD
2 Attachment(s)
Pun si eu 2 poze mai vechi..pe timpu cand participa la curse
|
re: Oltcit 12 TRS - DJ 05 PMD
Quote:
|
re: Oltcit 12 TRS - DJ 05 PMD
da intradevar Gabi are dreptate , masina e alta doar numerele aceleasi.
valib spoilerul e pentru itp , dupa o sa vedem , mie unu imi place si asta |
re: Oltcit 12 TRS - DJ 05 PMD
Pānă la urmă, nu e atāt de īngrozitor, doar că din faţă are aspect "clasic" (datorită spoilerului), iar din spate şi din lateral arată mult mai modern şi, părerea mea, este un conflict de interese. Sunt sigur că dacă "te chinui" un pic, poţi să faci un spoiler frumos şi pentru faţă.
Am uitat să-ţi zic să-l stăpāneşti sănătos ! |
re: Oltcit 12 TRS - DJ 05 PMD
Quote:
|
re: Oltcit 12 TRS - DJ 05 PMD
Quote:
|
re: Oltcit 12 TRS - DJ 05 PMD
8 Attachment(s)
Oltcitul roşu/galben a fost tot al lui Miţă (ex proprietarul maşinii prezentată pe acest topic), dar pozele sunt vechi - mai mult de 10 ani. Maşina din pozele ălea este cu totul alta faţă de cea pe care Robi o are acum. Dacă nu mă īnşel, au existat vreo 3 Oltcituri DJ-05-PMD.
|
re: Oltcit 12 TRS - DJ 05 PMD
1 Attachment(s)
cadou de la prietena
|
re: Oltcit 12 TRS - DJ 05 PMD
frumos cadou' si masina la fel.app...pune-i un sopiler custode pe fata ca nu da bine cu el stock
|
re: Oltcit 12 TRS - DJ 05 PMD
giny nu stiu cum/ ca ce vezi tu Oltcitul dar eu pe acesta il vad ca pe o chestie mica si lata foarte agera, spoilerul fiind mic si mulandu-se pe masina practic, facand-o sa arate foarte sportiv, mic si pe fuga... cu un spoiler mare aka plug de zapada arata ca un big... shitttttt
|
re: Oltcit 12 TRS - DJ 05 PMD
Quote:
|
re: Oltcit 12 TRS - DJ 05 PMD
o sa il fac si pe cel din fata, toate la timpul lor baieti :)
|
| All times are GMT +2. The time now is 07:53. |
- Copyright 2026 4Tuning