Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Comunitatea globala 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/30-comunitatea-globala-4tuning.html)
-   -   Revelion 2006 online pe 4tuning (https://forum.4tuning.ro/30-comunitatea-globala-4tuning/11263-revelion-2006-online-4tuning.html)

valib 31-12-05 18:24

:lol:

i'll be around here...
:)
sms la 0723747674 daca e ceva...:)
sa intru sa dau mesaj:)

sil4tuning 31-12-05 18:53

party people !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jump jump jump

Gabi 31-12-05 18:54

Stai ma, Silviule! Linisteste-te! Eu abia am iesit de la dush :)

peter 31-12-05 18:58

la mine deja maneaua e la maxim....:D :D...si arunc cu petarde pe geam..:)) :lol: :lol: :lol: ......

hah mah nu mai ziceti nik ?? ori e online..ori e la 1 ora un rasp... ?

Gabi 31-12-05 19:03

Imediat vin 23,4 useri si posteaza 3 mesaje pe minut. Stai putin! Imediat vin! :lol:

Chill out peter! O sa mai posteze lumea!

peter 31-12-05 19:08

okz....Gabi stai cu noi de rev ? :D :wink:

valib 31-12-05 19:10

mai este vreme :lol:
amu mancai peste...am mancat 2pesti de marime medie...
:lol:
si un pepsi de inceput...
:lol:

Gabi 31-12-05 19:12

Da, peter! Prezent la datorie, sa chem salvarea, in caz ca vi se face rau (si-n caz ca mai puteti posta :lol:).

sil4tuning 31-12-05 19:15

sa sara lumea , sa faca trafic sa arda cablurile :lol: :lol: :lol:
Bucuresti sa sara-n aer

topser 31-12-05 19:18

Hop si yo !!!! count on me ! ;)

blowwind 31-12-05 19:21

yo am pregatit rampe de lansare pt rachete (o naveta de bere) :) ....
ma bag la un dush :D....

Gabi 31-12-05 19:21

DIN ACEST MOMENT, REVELIONUL 4TUNING 2006 ESTE DECLARAT OFICIAL DESCHIS!!! PARTY ON PEOPLE!!!

:drunk: :headfones :drunk: :headfones :drunk: :headfones :drunk: :headfones :drunk: :headfones :drunk: :headfones :drunk: :headfones :drunk: :headfones :drunk:

GolfuletzS 31-12-05 19:22

la mine a inceput oficial :D

gabitu esti sufletul petrecerii :D pup u

vinu berea sucu artificii si cativa baieti sa stam la vorba :))

88RED 31-12-05 19:29

da niste liniute sau ceva cauciucuri arse nu se aude nimic asa de rew ca asa sa o tinem tot anu
TECHNO RULEZ ascultati muzica de caliate

topser 31-12-05 19:30

AHOOO AHOO AHOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO
SA aveti tuning mistoooooooo
masinile cu turboooooooooooo

ia mai manati baaaaaaaaaaaaaaaaaa flacai !


All times are GMT +2. The time now is 23:14.

- Copyright 2026 4Tuning