![]() |
Re: intalnire pasionati car audio
eu is in alea 6 masini a lui ufo banuiesc :)) dak nu..u can hear me before u see me ;)
|
Re: intalnire pasionati car audio
Quote:
Quote:
Quote:
|
Re: intalnire pasionati car audio
haideti mai ca trece ninsoarea pana in 22 ...
|
Re: intalnire pasionati car audio
si eu sunt prezent :D
|
Re: intalnire pasionati car audio
haideti ca imediat e duminica facetiva simtita prezenta:))
|
Re: intalnire pasionati car audio
eu nu am inteles..cand e intalnirea..ora..si locul..fiti mai concreti plz..iar daca vreti in parcare langa lac la iulius..nu cred ca vor fi de acord cei de la securty(au mai fost probleme cu ei) ..astept noi informatii :D
|
Re: intalnire pasionati car audio
duminica la 8 e intalnirea, la iulius langa lac; daca o sa avem probleme cu securitatea, o sa ne mutam ;)
|
Re: intalnire pasionati car audio
de frica..ce-om face? nu? :)) sa treci pe la hala sa vezi lucrarile..si sa pui stickerele alea..
|
Re: intalnire pasionati car audio
ramai on topic ;)
|
Re: intalnire pasionati car audio
on topic..dak nu e gata masina cu stickerele si curatzata bara nu vin ..bine asa?
|
Re: intalnire pasionati car audio
vezi, totul e chestiune de exprimare;)
se rezolva azi, numa sa vii |
Re: intalnire pasionati car audio
Quote:
|
Re: intalnire pasionati car audio
deci duminica asta ora 20:00(8pm) data 22 martie parcare iulius mall langa lac car audio meeting...:D
|
Re: intalnire pasionati car audio
razvy..dak mergi tu..o masina..e una..dar daca is mai multe comenteaza :)
|
Re: intalnire pasionati car audio
Quote:
Parca dupa 21 daca bine tin minte. Doar atunci cred eu ca ar fi problema cu mai multe masini adunate... |
| All times are GMT +2. The time now is 21:14. |
- Copyright 2026 4Tuning