Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Cluj (https://forum.4tuning.ro/37-cluj.html)
-   -   intalnire pasionati car audio (https://forum.4tuning.ro/37-cluj/110694-intalnire-pasionati-car-audio.html)

BogdanWRC 12-03-09 00:32

Re: intalnire pasionati car audio
 
eu is in alea 6 masini a lui ufo banuiesc :)) dak nu..u can hear me before u see me ;)

Lil' D 13-03-09 12:24

Re: intalnire pasionati car audio
 
Quote:

Originally Posted by cj-86-pit (Post 2107108)
va ajut si eu cu pareri si chiar mai mult

Excelent. Vii si la Bucuresti, la 4tun ?

Quote:

Originally Posted by RA_2fast4u (Post 2109924)
Ma bag si eu la o intalnire daca e vobra :D Mai invatam si noi una alta, mai schimbam pareri.. :) So count me in !

Sa speram ca vine mai multa lume ca in vara. De data asta vin si eu cu muzica :P

Quote:

Originally Posted by zeusrazvy (Post 2129992)
deci hai sa programam din timp 22(duminica) martie ora 20 parcarea de langa lac de la iulius confirmati aici care veniti si notativa in telefon alarma duminica 22 martie la 10 dimineata ca seara aveti car audio meeting.. la cat mai multi confirmati aici sa fim macar vreo 10..

Prezent.

zeusrazvy 13-03-09 22:16

Re: intalnire pasionati car audio
 
haideti mai ca trece ninsoarea pana in 22 ...

Radu_print 17-03-09 21:09

Re: intalnire pasionati car audio
 
si eu sunt prezent :D

zeusrazvy 18-03-09 08:47

Re: intalnire pasionati car audio
 
haideti ca imediat e duminica facetiva simtita prezenta:))

BogdanWRC 18-03-09 11:16

Re: intalnire pasionati car audio
 
eu nu am inteles..cand e intalnirea..ora..si locul..fiti mai concreti plz..iar daca vreti in parcare langa lac la iulius..nu cred ca vor fi de acord cei de la securty(au mai fost probleme cu ei) ..astept noi informatii :D

Radu_print 18-03-09 13:32

Re: intalnire pasionati car audio
 
duminica la 8 e intalnirea, la iulius langa lac; daca o sa avem probleme cu securitatea, o sa ne mutam ;)

BogdanWRC 18-03-09 13:35

Re: intalnire pasionati car audio
 
de frica..ce-om face? nu? :)) sa treci pe la hala sa vezi lucrarile..si sa pui stickerele alea..

Radu_print 18-03-09 14:07

Re: intalnire pasionati car audio
 
ramai on topic ;)

BogdanWRC 18-03-09 14:14

Re: intalnire pasionati car audio
 
on topic..dak nu e gata masina cu stickerele si curatzata bara nu vin ..bine asa?

Radu_print 18-03-09 14:23

Re: intalnire pasionati car audio
 
vezi, totul e chestiune de exprimare;)
se rezolva azi, numa sa vii

zeusrazvy 18-03-09 21:53

Re: intalnire pasionati car audio
 
Quote:

Originally Posted by BogdanWRC (Post 2159609)
eu nu am inteles..cand e intalnirea..ora..si locul..fiti mai concreti plz..iar daca vreti in parcare langa lac la iulius..nu cred ca vor fi de acord cei de la securty(au mai fost probleme cu ei) ..astept noi informatii :D

ce treaba au ei langa lac.. eu nam avut niciodata treaba cu ei.. mi-am montat si cabluri la subsuol si niciodata nu au zis nimic.. si cand merg s amai testez una alta la bas.. tot langa lac si nau venit niciodata..

zeusrazvy 18-03-09 21:54

Re: intalnire pasionati car audio
 
deci duminica asta ora 20:00(8pm) data 22 martie parcare iulius mall langa lac car audio meeting...:D

BogdanWRC 19-03-09 00:25

Re: intalnire pasionati car audio
 
razvy..dak mergi tu..o masina..e una..dar daca is mai multe comenteaza :)

Lil' D 19-03-09 08:01

Re: intalnire pasionati car audio
 
Quote:

Originally Posted by BogdanWRC (Post 2162456)
razvy..dak mergi tu..o masina..e una..dar daca is mai multe comenteaza :)

Parcarea la ce ora se inchide ?
Parca dupa 21 daca bine tin minte. Doar atunci cred eu ca ar fi problema cu mai multe masini adunate...


All times are GMT +2. The time now is 21:14.

- Copyright 2026 4Tuning