Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masini de serie (https://forum.4tuning.ro/219-masini-serie.html)
-   -   Facelift pentru Rolls Royce Phantom (https://forum.4tuning.ro/219-masini-serie/109979-facelift-rolls-royce-phantom.html)

allexutzzu 18-02-09 18:00

Re: Facelift pentru Rolls Royce Phantom
 
Quote:

Originally Posted by adrian78bmw (Post 2078535)
e plictisitor filmu sau faceliftu?daca si RR mai e plictisitoare atunci ar trebui sa ma las de masini..

filmul e plictisitor...iar ca masina, prefer maybach! punct.

adrian78bmw 18-02-09 18:34

Re: Facelift pentru Rolls Royce Phantom
 
Quote:

Originally Posted by allexutzzu (Post 2078956)
filmul e plictisitor...iar ca masina, prefer maybach! punct.

eu numai pe ala excelero

HD-90-MTZ 18-02-09 19:06

Re: Facelift pentru Rolls Royce Phantom
 
Quote:

Originally Posted by adrian78bmw (Post 2078535)
e plictisitor filmu sau faceliftu?daca si RR mai e plictisitoare atunci ar trebui sa ma las de masini..

Mi-ar place sa am un RR dar pe la 45-50-60 ani....sa nu fiu inteles gresit nu as refuza un RR dar daca as avea banii acum as alege cu totul si cu totul altceva...e plictisitoare pentru "tineret" desi e foarte puternica este o masina pe care o conduci (sau ti-o conduce soferul )linistit cu simfonia in urechi...

getedoi 19-02-09 09:41

Re: Facelift pentru Rolls Royce Phantom
 
cool. au facut facelift (becuri in manere si boxe schimbate, wow, extraordinar), dar rahatul ala de cer instelat din interior l-au lasat (probabil urmeaza suport suzeta si sticluta de lapte). bravo rolls!! continuati tot asa ... :rolleyes2

BRAVO 19-02-09 10:11

Re: Facelift pentru Rolls Royce Phantom
 
nu ma pasioneaza...raman cu picioarele pe pamant......

R0b3r71n0 19-02-09 17:43

Re: Facelift pentru Rolls Royce Phantom
 
Rolls Royce Ramane Tot Rolls Royce :X frumos foc faceliftul

andreicln 21-02-09 16:32

Re: Facelift pentru Rolls Royce Phantom
 
:DNu ne mai cumparam apartament , direct RR:shock:


All times are GMT +2. The time now is 15:05.

- Copyright 2026 4Tuning