![]() |
Re: 15 Martie 2009 CRAIOVA - 402 m
Si eu zic la fel. Mai bn un drum mai lung dar bun, decat sa iti blestemi zilele prin gropi. Plus k mai toata lumea are ba o suspensie sport, ba un cauciuc cu talie joasa.........astea cer viteza nu gropi :D
|
Re: 15 Martie 2009 CRAIOVA - 402 m
Quote:
|
Re: 15 Martie 2009 CRAIOVA - 402 m
Eu zic ca nu are rost sa va mai culcati :lol:
|
Re: 15 Martie 2009 CRAIOVA - 402 m
Corect! Avand in vedere ca la 5:00 tre sa fim la Petrom si pentru ca 15 martie e duminica, o ardem sambata noapte cu bautura prin orash si cu shunca si cu ceapa eventual si apoi spre dimineata plecam la Craiova :D (shunca si cu ceapa si sa te urci apoi in MCV... Buoss... asta chiar nu se poate)
|
Re: 15 Martie 2009 CRAIOVA - 402 m
aoleuuu sa moara militzienii....la 5 tre` sa plecam????? Vericuleee si mai mergem si cu platforma?..............haoleuuuu...si mai mergem si pe la Bucureshti....numai probleme.....poola mea...nu conduc asa ca....o ard dubios pe somn...tre sa fiu odihnit la curse...corect Domnu JAKAl?
:rolleyes2:lol: |
Re: 15 Martie 2009 CRAIOVA - 402 m
gata boss....nu e problema cu platforma..la 12 noaptea mergem...furam platforma lui nea fane...sa aibe o surpriza placuta dimineata si o ardem golaneste.......telefoanele inchise obligatoriu sa nu ne sune.:))
o rupem pe autostrada...60,70....:)):))...sa nu pice turbata de acolo...... |
Re: 15 Martie 2009 CRAIOVA - 402 m
pai ce mai sa stabilit o ardem dubios in haita :P
|
Re: 15 Martie 2009 CRAIOVA - 402 m
Droopila daca veniti pe pitesti...si nu cumva plec de vineri sau de sambata dai un tzar si mergem in haita mai mare.
|
Re: 15 Martie 2009 CRAIOVA - 402 m
da boss sa facut!!!
|
Re: 15 Martie 2009 CRAIOVA - 402 m
haideti sa ne strangem sa facem o echipa de drum mai mare....
s apseram ca iese ceva frumos;) jakalule la ce pui platforma,la ce masina? |
Re: 15 Martie 2009 CRAIOVA - 402 m
daca urmati traseul spus in pagina anterioara, da-ti un semn si plecam cat mai multi si din bucuresti ... poate stabilim o locatie unde sa ne intanlim ;)
|
Re: 15 Martie 2009 CRAIOVA - 402 m
oricum o sa mergem prin bucuresti si o luam pe autostrada ca pe targoviste nu mai ajunge nici o masina intreaga la destinatzie...
noi o sa plecam pe la 5.30 din ploiesti cred si stabilim un punct de intalnire undeva daca e.... oricum pana atunci mai e ceva si mai avem timp sa stam de vb;) |
Re: 15 Martie 2009 CRAIOVA - 402 m
Quote:
|
Re: 15 Martie 2009 CRAIOVA - 402 m
si cu taxiu cine vine!
|
Re: 15 Martie 2009 CRAIOVA - 402 m
momentan taxiu nu are "licenta"..............
|
| All times are GMT +2. The time now is 22:09. |
- Copyright 2026 4Tuning