Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte discutii KIA (https://forum.4tuning.ro/594-discutii-kia.html)
-   -   Sunteti de acord cu o sectiune separata pentru "Kia"? (https://forum.4tuning.ro/594-discutii-kia/108975-sunteti-acord-sectiune-separata-kia.html)

3Xtreme 12-02-09 17:07

Re: Sunteti de acord cu o sectiune separata pentru "Kia"?
 
Mie unul imi convine pentru ca esti activ pe aici pe forumul Kia.

JohnnyX 12-02-09 17:09

Re: Sunteti de acord cu o sectiune separata pentru "Kia"?
 
N`am nimic impotriva.

ionut.popescu 12-02-09 17:36

Re: Sunteti de acord cu o sectiune separata pentru "Kia"?
 
Votat DA

eMH 12-02-09 20:03

Re: Sunteti de acord cu o sectiune separata pentru "Kia"?
 
Mie imi e indiferent...Oricine ar fi,pt mine e bine :)

procee'der 15-02-09 14:51

Re: Sunteti de acord cu o sectiune separata pentru "Kia"?
 
votat da, cu intarziere:mrgreen:

eMH 15-02-09 22:01

Re: Sunteti de acord cu o sectiune separata pentru "Kia"?
 
Cam tarziu. Oricum...banuiesc ca topicul se poate inchide,din moment ce deja avem acum o sectiune. Rugam moderatorul sectiunii sa o faca :>

norbi_bidi 19-02-09 22:41

Re: Sunteti de acord cu o sectiune separata pentru "Kia"?
 
Sectiunea "Kia" s-a deschis... Tema inchisa :-)


All times are GMT +2. The time now is 20:51.

- Copyright 2026 4Tuning