![]() |
Re: Sunteti de acord cu o sectiune separata pentru "Kia"?
Mie unul imi convine pentru ca esti activ pe aici pe forumul Kia.
|
Re: Sunteti de acord cu o sectiune separata pentru "Kia"?
N`am nimic impotriva.
|
Re: Sunteti de acord cu o sectiune separata pentru "Kia"?
Votat DA
|
Re: Sunteti de acord cu o sectiune separata pentru "Kia"?
Mie imi e indiferent...Oricine ar fi,pt mine e bine :)
|
Re: Sunteti de acord cu o sectiune separata pentru "Kia"?
votat da, cu intarziere:mrgreen:
|
Re: Sunteti de acord cu o sectiune separata pentru "Kia"?
Cam tarziu. Oricum...banuiesc ca topicul se poate inchide,din moment ce deja avem acum o sectiune. Rugam moderatorul sectiunii sa o faca :>
|
Re: Sunteti de acord cu o sectiune separata pentru "Kia"?
Sectiunea "Kia" s-a deschis... Tema inchisa :-)
|
| All times are GMT +2. The time now is 20:51. |
- Copyright 2026 4Tuning