Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Divertisment (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment.html)
-   -   Cine-l stie PE ENIS ?? (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment/108488-stie-enis.html)

B 52 AEV 09-02-09 15:56

Re: Cine-l stie PE ENIS ??
 
Owned :))

leonard 09-02-09 16:01

Re: Cine-l stie PE ENIS ??
 
:))))))))))) esti tare frate...ce am mai ras cu diana bruneta asta :))))))))) "l-ai imbratishat si vroiai sa-l pupi":)))

HoricutzWSR 09-02-09 16:27

Re: Cine-l stie PE ENIS ??
 
OFF: eram la un prieten,si am zis sa dau si io g.m`u cu asta,si cica prietenul meu,noi nu putem zice PENIS,suntem din ardeal...tre sa zicem: "cine il stie PE ULA" :))

scturoag 09-02-09 16:42

Re: Cine-l stie PE ENIS ??
 
A fost odata si odata si o data ....

*Baluba: ia zi ba
*Baluba: si-a luat vreo unu ferrari?
*Baluba: din roman
*Al Capone: da ma ..
*Al Capone: unu ... il stii pe enis ?
*Baluba: nu
*Baluba: e tigan?
*Al Capone: nu ma ..tigan cu ferrari .. fi serios
*Al Capone:
*Al Capone:
*Al Capone: e mic de statura ...
*Al Capone: si chel ..
*Baluba: cati ani are?
*Al Capone: nush ... tinerel
*Al Capone: are gusha mare ..
*Al Capone: ...
*Baluba: plm
*Baluba: nuj
*Al Capone: stiu
*Al Capone: k ai dat mana cu el de cateva ori .. e respectuos
*Al Capone: ai dat noroc cu el
*Baluba: ia da o poza
Al Capone: si i-a venit sa scuipe
*Al Capone: ..
*Al Capone: dar s-a abtinut ..
*Al Capone: si a scuipat-o pe o fatha ..
*Al Capone: n-am poza ... mi-e rusine ... ii fak poza .. zice apoi k vreau sa ii fak poza sa o am amintire
*Al Capone: nu am poza
*Baluba: park vezi in 2 luni apare pe prima pagina la ziar
*Baluba: ferrari facut praf in roman
*Baluba:
*Al Capone: pai asta e problema
*Al Capone: k l-a facut praf
*Al Capone: deja
*Al Capone: )
*Al Capone: a intrat
*Al Capone: exact langa blocu tau /.
*Al Capone: daca stateai la parter
*Al Capone: intra in maicata ...
*Al Capone: in casa peste
*Al Capone: era
*Al Capone: cu masina
*Al Capone:
*Al Capone: venea de la fashion
*Al Capone: cik
*Al Capone: si .. a accelerat tare
*Al Capone: si
*Al Capone: s-a dus
*Al Capone: la black wolf acolo ..
*Al Capone: in perete
*Al Capone: a sarit prin parbriz
*Baluba: pt ferarri tre sa faci scoala de pilotaj
*Al Capone: si cik s-a lipit de perete ... ii curgea spuma din gura ...
*Baluba: da cand asta?
*Al Capone: era transpirat
*Al Capone: azi ma
*Al Capone: acu
*Al Capone: 1-2 ore
*Al Capone: si ma gandeam
*Al Capone: daca vrei sa mergi cu mine
*Al Capone: la inmormantarea lui ..
*Al Capone:
*Al Capone: sa ii tii mana pe cap si sa spui o rugaciune .. ca asha se face ..
*Al Capone: k vreau sa merg si eu cu el .. nu pot sa il las singur .. pe ultimu' drum .. ma intelegeam bine cu el
*Al Capone: <
*Baluba: stai ma
*Baluba: tu glumesti?
*Baluba: sau e pe bune
*Al Capone: nu ma ... vorbesc la modu' cel mai serios
*Baluba: nasol atunci
*Al Capone: da
*Baluba: da cnad si-l luase?
*Al Capone: de 2 zile
*Al Capone: il are
*Al Capone: are numere de germania
*Al Capone: pe el ..
*Al Capone: ma rog
*Al Capone: ce a mai ramas din masina
*Baluba: aha ...
*Al Capone: i-a trebuit ferrari .. acu nu'l mai scoala nici pamela anderson ..
*Baluba: vezi ba ce criza economica e in roman?
*Al Capone:
*Al Capone: da ... criza economica .. si lumea isi ia ferrari
*Al Capone: si mierleste
*Baluba: da cati ani avea?
*Al Capone: nush exact .. tinerel
*Al Capone: artos
*Al Capone: simpatik
*Al Capone: maicata era prieten cu tasu crek ..
*Al Capone: si l-a cunoscut si ea .. sigur
*Baluba: da cum ii zice
*Al Capone: pe enis il mai cheama Shucaru
*Al Capone: exact asha ii zice familia
*Al Capone:
*Baluba: iesi wa ca iti bati **** de mine
*Al Capone: nu imi bat ma joc de tine ..
*Al Capone: radeam un pic
*Baluba: sugi ***
*Baluba: ca eu acu l-am sunat p tata sa coboare sa ciordeasca tot ce-a mai ramas din ferrari
*Al Capone: ))))))))))))


Si'am incelecat pe'o shea ... si .... numai conteaza .... =))

morpheusmaster 09-02-09 17:15

Re: Cine-l stie PE ENIS ??
 
ce nebuni is astia =)) i-a trebuit lui enis ferrari .. acu nu'l mai scoala nici pamela anderson :)))...

ma...diana bruneta e aia de are id dirty_....? =)) belea fatuk :))...nu il stie ea pe-enis? off off

scturoag 09-02-09 17:19

Re: Cine-l stie PE ENIS ??
 
Nu ... nu e Diana aia care are id dirty_girl .. sau ceva de genu ... :) ....

TwentyOne 09-02-09 19:09

Re: Cine-l stie PE ENIS ??
 
a inceput sa umble enis pe mess :)), sunteti nebuni mah

scturoag 09-02-09 19:14

Re: Cine-l stie PE ENIS ??
 
Ptr. 21 - Sincer ... e prima oara cand aud de faza asta cu "enis"... e super tare :))) mai ales cand gasesti niste prosti de bubuie si pun botu' cand le spui pe fatza ce inseamna ...
Palarie'ntr-un picior ,ghici ciuperca ce'i ...:))

Psycho ... asta e tare :))) "mereu dadea mana cu cozmin" =))) ma doare burta :)))))

c0a 09-02-09 19:17

Re: Cine-l stie PE ENIS ??
 
unele sunt dragute , dar toata treaba era sa intrebi daca il stii PE ENIS ca sa iasa altceva din discutie..

de exemplu conversatiile lui phazerica ( printre care si aia cu mine ) nu prea au nici un farmec.. gen: ai auzit de enis? w0w~~

ct11lyv 09-02-09 19:20

Re: Cine-l stie PE ENIS ??
 
Esna: care enis?
Esna:
YOo: nu il sti ?
Esna: aaa nu ?
Esna: arata`mi o poza
YOo: nu am nici o poza.
YOo:
Esna: care enis?
YOo: dar oricum il sti din vedere
YOo: venea pe la lac
YOo: rar.
Esna: ce masina?
YOo: venea cu mai multi
YOo: nu avea masina
YOo: era kel ..si slabutz asa
YOo: avea glanda ..se ingraasa cateodata
YOo: trebuie sa il sti
Esna: habar nu am de cine vorbesti
YOo: eh daca aveam o poza iti aduceai aminte
Esna: probabil
Esna: dar ce a a patit ? accident ceva?
YOo: da..
YOo: a intrat in pom
YOo: cu uni cu o masina
Esna: naspa
Esna: *
YOo: da..
Esna: cand a fost acc asta?
YOo: acu ceva zile
Esna is typing a message.
Esna: e pe vreun site ceva?
YOo: da stai asa putin

j.v.l 09-02-09 19:28

Re: Cine-l stie PE ENIS ??
 
stii ca te iubesc maxim nu ? :lol:

Esna: e pe vreun site ceva?
liviu livio: da stai asa putin
liviu livio: https://forum.4tuning.ro/31-divertisment/108488-stie-enis/page-3.html
Esna: nice one :)
liviu livio: :))))))))
Esna: wtf
Esna: ma gandeam ca e baiatul ala cu cielo de la anonymous
liviu livio: =))

hai ca nu am reactionat urat :P

Psycho 09-02-09 19:32

Re: Cine-l stie PE ENIS ??
 
Show Recent Messages (F3)

Trafy`xXx: sal
Catalin: salu
Trafy`xXx: nene ce faci ?
Catalin: ee
Catalin: ee suparat ...
Trafy`xXx: dc?
Catalin: probleme cu enis
Trafy`xXx: enis?
Catalin: da...
Trafy`xXx: who is enis?
Catalin: un tov d-al nostru
Trafy`xXx: aa
Trafy`xXx:
Catalin: l-au gasit aseara cu spume la gura
Catalin: astia
Catalin: in masina
Trafy`xXx:
Catalin: da...
Trafy`xXx: pai? de la ce?..
Catalin: cica is sugrumase unu .. **** mea ..ca cica cu vre-o 2 zile inainte ...
Catalin: scuipase doua tipe la semafor
Trafy`xXx: pfF
Trafy`xXx: si si`a revenit?
Catalin: ab .. e asa s-asa tipu ...
Catalin: azi de dimineatza m-a sculat ..
Catalin: dar ce puteam sa ii fac ...
Catalin: am dat noroc cu el ...
Catalin: pui mei e ok tipu
Catalin: acum
Catalin: tre sa il stii si tu
Catalin: e de pe forum
Trafy`xXx: ce user are?
Catalin: stai ca iti dau thread sa vezi ce vorbeau aia p`acolo 2 minute
Catalin: https://forum.4tuning.ro/31-divertisment/108488-stie-enis.html
Catalin: te-am facut si pe tine vedeta
Trafy`xXx:
Trafy`xXx:
Trafy`xXx: lol
Trafy`xXx: )))))))))
Trafy`xXx: ce om




trafi imi pare rau :)))

trafy-vr6 09-02-09 19:32

Re: Cine-l stie PE ENIS ??
 
:( las....mai vi tu pe aici:))))

Psycho 09-02-09 19:39

Re: Cine-l stie PE ENIS ??
 
vin vin .. dar vin si cu enis .. ce sa fac ... dar sigur il stii si tu .. ai dat noroc cu el odata :)) ...

B 52 AEV 09-02-09 19:42

Re: Cine-l stie PE ENIS ??
 
4 pagini intr`o singura zi .... pff ... deja e celebru enis ... se vede ca multa lume a avut contact cu el :))


All times are GMT +2. The time now is 23:31.

- Copyright 2026 4Tuning