![]() |
Re: Machete in lucru - X1190
sincer,mie imi place rezultatul....ai folosit ce ti-am zis eu pe mess,nu?;)....bafta la terminat;)
|
Re: Machete in lucru - X1190
2 Attachment(s)
Sper să înțelegi acum de ce ți s-a spus că e greșită total simetria mașinii.;)
Roțile ei sunt destul de mari, dar acum par de trotinetă. Astea-s cele mai mari probleme. Mai bine dai totul jos și o iei de la început, asta o consideri antrenament.;) |
Re: Machete in lucru - X1190
Quote:
Manu...e primul tuning la scara aceasta...cu timpul o sa ma perfectionez(sper)...si poate o sa ii fac alt body-kit...dar nu acum..:D:???: |
Re: Machete in lucru - X1190
voi nu v-ati prins ma...defapt vrea sa semene cu un rechin...voi nu vedeti ce dorsala muschiuloasa are?:>
|
Re: Machete in lucru - X1190
haide mai, baga poze cu masina:)
|
Re: Machete in lucru - X1190
6 Attachment(s)
poze noi...
|
Re: Machete in lucru - X1190
cand o vopsesti?
|
Re: Machete in lucru - X1190
azi am dus macheta la vopsit:D...saptamana asta e gata
|
Re: Machete in lucru - X1190
chiar crezi ca avea rost sa o vopsesti?:|...eu nu
|
Re: Machete in lucru - X1190
Nu prea te-ai straduit sa o faci simetrica si fantele drepte...dar, daca ai zis ca e prima la 1/24 se intelege. Eu, de exemplu, pe a mea am stat jumatate de an doar pe partea stanga...pana am probat mai multe design-uri de prag si pasaj, si pana am reusit sa fac usa sa se inchida ermetic...
La fata seamana cu Opel-ul Vectra facut de Zozo... |
Re: Machete in lucru - X1190
Quote:
|
Re: Machete in lucru - X1190
ce culoare o faci ?
|
Re: Machete in lucru - X1190
Quote:
|
Re: Machete in lucru - X1190
deci o faci "cameleon" ?:)
|
Re: Machete in lucru - X1190
daaaa
|
| All times are GMT +2. The time now is 14:08. |
- Copyright 2026 4Tuning