Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tuning pe machete (https://forum.4tuning.ro/506-tuning-machete.html)
-   -   Machete in lucru - X1190 (https://forum.4tuning.ro/506-tuning-machete/108121-machete-lucru-x1190.html)

Darius DMS 27-08-09 18:15

Re: Machete in lucru - X1190
 
sincer,mie imi place rezultatul....ai folosit ce ti-am zis eu pe mess,nu?;)....bafta la terminat;)

manu_96xls 27-08-09 18:34

Re: Machete in lucru - X1190
 
2 Attachment(s)
Sper să înțelegi acum de ce ți s-a spus că e greșită total simetria mașinii.;)
Roțile ei sunt destul de mari, dar acum par de trotinetă.
Astea-s cele mai mari probleme. Mai bine dai totul jos și o iei de la început, asta o consideri antrenament.;)

X1190 27-08-09 21:29

Re: Machete in lucru - X1190
 
Quote:

Originally Posted by Darius DMS (Post 2590511)
sincer,mie imi place rezultatul....ai folosit ce ti-am zis eu pe mess,nu?;)....bafta la terminat;)

da...am folosit ce mi-ai zis pe mess...si mersi
Manu...e primul tuning la scara aceasta...cu timpul o sa ma perfectionez(sper)...si poate o sa ii fac alt body-kit...dar nu acum..:D:???:

L4uR 28-08-09 11:58

Re: Machete in lucru - X1190
 
voi nu v-ati prins ma...defapt vrea sa semene cu un rechin...voi nu vedeti ce dorsala muschiuloasa are?:>

edyopel 29-08-09 08:28

Re: Machete in lucru - X1190
 
haide mai, baga poze cu masina:)

X1190 29-08-09 12:18

Re: Machete in lucru - X1190
 
6 Attachment(s)
poze noi...

edyopel 30-08-09 16:22

Re: Machete in lucru - X1190
 
cand o vopsesti?

X1190 31-08-09 20:55

Re: Machete in lucru - X1190
 
azi am dus macheta la vopsit:D...saptamana asta e gata

L4uR 31-08-09 21:00

Re: Machete in lucru - X1190
 
chiar crezi ca avea rost sa o vopsesti?:|...eu nu

BigDaddy_1112 31-08-09 21:01

Re: Machete in lucru - X1190
 
Nu prea te-ai straduit sa o faci simetrica si fantele drepte...dar, daca ai zis ca e prima la 1/24 se intelege. Eu, de exemplu, pe a mea am stat jumatate de an doar pe partea stanga...pana am probat mai multe design-uri de prag si pasaj, si pana am reusit sa fac usa sa se inchida ermetic...
La fata seamana cu Opel-ul Vectra facut de Zozo...

X1190 03-09-09 11:04

Re: Machete in lucru - X1190
 
Quote:

Originally Posted by BigDaddy_1112 (Post 2600795)
Nu prea te-ai straduit sa o faci simetrica si fantele drepte...dar, daca ai zis ca e prima la 1/24 se intelege. Eu, de exemplu, pe a mea am stat jumatate de an doar pe partea stanga...pana am probat mai multe design-uri de prag si pasaj, si pana am reusit sa fac usa sa se inchida ermetic...
La fata seamana cu Opel-ul Vectra facut de Zozo...

da e prima 1/24...a doua v-a iesi mult mai bine;)

edyopel 03-09-09 20:28

Re: Machete in lucru - X1190
 
ce culoare o faci ?

X1190 03-09-09 21:44

Re: Machete in lucru - X1190
 
Quote:

Originally Posted by edyopel (Post 2609024)
ce culoare o faci ?

verde si se face maro

edyopel 04-09-09 07:23

Re: Machete in lucru - X1190
 
deci o faci "cameleon" ?:)

X1190 04-09-09 11:01

Re: Machete in lucru - X1190
 
daaaa


All times are GMT +2. The time now is 14:08.

- Copyright 2026 4Tuning