Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Talcioc (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc.html)
-   -   Cumpar telefoane stricate ( defecte ) (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc/107663-cumpar-telefoane-stricate-defecte.html)

myta 03-12-09 15:19

Re: Cumpar telefoane stricate ( defecte )
 
am nevoie de placa cu piese k 700i - 30ron

VladM 03-12-09 17:46

Re: Cumpar telefoane stricate ( defecte )
 
Am un 1100 cu displayu crapat,carcasa e buna totu e bun,bateria tine o saptamana.

Catalin-bz 03-12-09 19:30

Re: Cumpar telefoane stricate ( defecte )
 
Samsung D900i si Nec N341i te intereseaza?lasa-mi PM

myta 03-12-09 19:42

Re: Cumpar telefoane stricate ( defecte )
 
momentan nu

myta 04-12-09 21:51

Re: Cumpar telefoane stricate ( defecte )
 
dau 30 lei pe sony erycson k 700i stricat

IuLiaNo 04-12-09 22:19

Re: Cumpar telefoane stricate ( defecte )
 
6500c nu se mai aprinde display-ul ?

ducele 03-02-10 18:17

Re: Cumpar telefoane stricate ( defecte )
 
am o cutie cu toate cartile si accesoriile de la un samsung SGH-J770,1 set casti nokia cu jack, un siemens A70 functioneaza perfect, un nokia 1600 functioneaza perfect baterie 5 zile si un Samsung SGH E250 black cu casti si incarcator functioneaza foarte bine dar cred ca va trebui schimbata foitza de la display deoarece mai face urat.Cat oferi pe toate?

ShAp3U 11-02-10 14:24

Re: Cumpar telefoane stricate ( defecte )
 
Salut razvanik am un sony ericsson K330 doar cu displayul stricat cam cat miai dat pe el??

da_miha 11-02-10 20:13

Re: Cumpar telefoane stricate ( defecte )
 
Am un motorola w220- are folia de la difuzor rupta, in rest e nok.
Un sagem my x 2 care nu se mai incarca.
Pret 40 lei amandoua.

Bogdan YBR 12-02-10 03:19

Re: Cumpar telefoane stricate ( defecte )
 
e65 arata fff bine dar nu se mai aprinde. cred ca e folia de la display. 100lei

digital_critic 13-02-10 08:50

Re: Cumpar telefoane stricate ( defecte )
 
samsung v200 cu incarcator de anglia (nu stiu daca merge) si samsung e700 fara nimic cu ecran alb. sunt gasite prin birou. astept o oferta.

TaZzY E30 13-02-10 12:44

Re: Cumpar telefoane stricate ( defecte )
 
Nokia 1112,Samsung Sgh-X120,sagem MyC5-3 Pink,vodafone 225,motorola c115->nokia-nu se vede pe el,nu mai merge display-ul,vodafone-ul si samsungul nu se mai incarca:)...in rest merg perfect,ia5 c5-3-ul a avut parte de o spalare in masina de spalat:D.....toate 100 RON,negociabil:D(samsung si vodafone vin cu cutie:)

szoke_sz 13-02-10 13:54

Re: Cumpar telefoane stricate ( defecte )
 
telefon rds nu vrei? are ceva ecranul, dupa ce a cazut....modelu cu camera auriu.

TaZzY E30 07-05-10 08:43

Re: Cumpar telefoane stricate ( defecte )
 
UP...am un Sony Ericsson k550i Cyber-shot....nu merge display-ul...pretul :100 RON

VladM 07-05-10 10:32

Re: Cumpar telefoane stricate ( defecte )
 
LG U8130 te intereseaza ?


All times are GMT +2. The time now is 02:41.

- Copyright 2026 4Tuning