Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masini tunate (https://forum.4tuning.ro/18-masini-tunate.html)
-   -   Maybach 57S by FAB Design (https://forum.4tuning.ro/18-masini-tunate/106712-maybach-57s-by-fab-design.html)

bytzu11 29-01-09 23:44

Re: Maybach 57 by FAB Design
 
Nasol...culoarea super aiurea...care numai inspira...LUX...caci asta e ideea pentru care s-a fabricat Maybach...si kitu' chiar nu vine bine...probabil si interiorul e la fel de jalnic!!!

DiavoLLo 29-01-09 23:47

Re: Maybach 57 by FAB Design
 
fiecare isi "tuneaza " masina ....adica o face cum ii place.....de ce unii pun pe dacii tot felul de prostii.....ca doar dacia e o berlina normala...deci....fiecare isi face masina cum ii place lui...

laur3atu 30-01-09 00:50

Re: Maybach 57 by FAB Design
 
Oribila nu se poate sa iti bati joc de o masina in asa hal zici ca e an de fab 74 culoarea nu o prinde absolut deloc zici ca e plastelina iar farurile alea cu albastru in interior si masca cu dungile alea negre sun criminale ma uit si ma minunez ca la cienva din lumea asta chiar ii place,la baietii aia nu le-a spus nimeni sa nu asorteze un lucru cap coada ca per total da urat, ex.albastru din faruri....daca in interior brodu are albastru asta pe el clar e o mana criminala care a vrut sa isi bata joc in ultimu hal

ache 30-01-09 09:17

Re: Maybach 57 by FAB Design
 
hahaha , ce masina penala , ii mai lipsea un eleron =)))))

YGD-sef 30-01-09 09:35

Re: Maybach 57 by Fab Design
 
Parca vine dintr-un cartier rau famat !Super-misto masina!:shock:

Dutor 30-01-09 09:44

Re: Maybach 57 by FAB Design
 
Ma ia cu durere de cap...

3S-FE 30-01-09 13:39

Re: Maybach 57 by FAB Design
 
sunt curios cine-i gutza de maimutza care a avut ideea sa-si poceasca maybach-u

puscky_007 30-01-09 14:10

Re: Maybach 57 by FAB Design
 
on:mie unu nu imi place...parerea mea este ca o masina ca asta trebuie lasata asa cum e...macar de avea alta culoare..
off:in schimb cl-ul ala e mortal:D

R0b3r71n0 30-01-09 14:29

Re: Maybach 57 by FAB Design
 
nui rau deloc .... :):):) este chiar dragut :D

laur_nsl 30-01-09 17:28

Re: Maybach 57 by FAB Design
 
e extrem de urata, plus culoarea e total nepotrivita, it sucks. mai bine arata mercedesul din ultima poza

allexutzzu 30-01-09 19:32

Re: Maybach 57 by FAB Design
 
bani sa ai ca de restul se ocupa ei :lol:

Marius_mym89 30-01-09 23:02

Re: Maybach 57 by FAB Design
 
imi place cum e lucrat :) dar parca.... e prea mult pt acest maybach:???:

ulyse 31-01-09 02:07

Re: Maybach 57 by FAB Design
 
se vede ca a fost facuta la cererea clientului
masina e ok

Fixius 31-01-09 07:22

Re: Maybach 57 by FAB Design
 
la cel.. albastur.. jantele nu-mi plac iar cel alb e superb

Outrageous 31-01-09 16:32

Re: Maybach 57 by FAB Design
 
Culoarea acestei masini nu este in deplina armonie cu centrul gravitational al planetelor ezoterice si designul primordial cu tonalitati exagetare din punct de vedere artistic imi lasa mie, critic de arta si cunoscut designer si tuner de masini, un gust amar. Practic perpendicularitatea liniilor nu se incadraza in cubul sferic al planului ideologic primordial care este.

Pentru mine masina aceasta este o sfidare la adresa bunului gust.Cum isi permite tunerul asta sa modifice un Maybach? O sa fac si o petitie on-line si daca este nevoie o sa imi sustin cazul la tribunalul international de la Haga.

P.S. Lasand glumea deoparte, FAB Design e destul de tare ca tuner si cred ca nu dau doi bani pe parerea unora si ce cred ei despre masina in cauza.


All times are GMT +2. The time now is 10:45.

- Copyright 2026 4Tuning