Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Coltul incepatorului (https://forum.4tuning.ro/382-coltul-incepatorului.html)
-   -   Model incinta (https://forum.4tuning.ro/382-coltul-incepatorului/106036-model-incinta.html)

TheADX 31-01-09 16:57

Re: Model incinta
 
7 Attachment(s)
Si cand am crezut si eu ca am terminat lada de zestre... am relizat ca e mai inalta cu 3cm :( iar luni trebuie sa o modific...

TheADX 02-02-09 12:39

Re: Model incinta
 
Am cumparat si amplificator pentru boxe sper sa faca treaba buna :D

http://www.magnat.de/index.php?id=2947&L=1

iviTe 02-02-09 14:43

Re: Model incinta
 
este bunicel ampu' avand in vedere ce difuri detii :)bafta in continuare :-P

TheADX 02-02-09 14:51

Re: Model incinta
 
multumesc, maine ma apuc de terminat incinta... poate chiar o imbrac daca imi ramane timp

TheADX 03-02-09 16:12

Re: Model incinta
 
Incinta e gata am montat si conectorii pe ia iar zilele astea pun mocheta si pe ia si in tot portbagajul. Am cumparat si un kit pt amp la 40ron AMK8 .

tonino22 03-02-09 22:43

Re: Model incinta
 
pune si tu o poza cu ea....
si spune cum se aude...

TheADX 03-02-09 22:45

Re: Model incinta
 
eh maine o aranjez frumos dar pana o montez pe masina mai dureaza ca trebuie taiat mult sus la luneta. Maine dupa ce o finisez ii fac cateva poze sper sa nu uit :D

TheADX 04-02-09 17:18

Re: Model incinta
 
Gata Incinta. Urmeaza si montajul ei zilele astea.

http://i41.tinypic.com/imo2g4.jpg
http://i43.tinypic.com/2w36fkh.jpg
http://i42.tinypic.com/igb4i0.jpg

iviTe 04-02-09 19:39

Re: Model incinta
 
Frumos ... se putea mai bine dar ebine si asa :D Bafta in continuare :)

TheADX 04-02-09 19:40

Re: Model incinta
 
dap oricum parte de sus mai vine mochetata odata la luneta :D Multumesc in cateva zile aduc poze cu ia pe masina.

TheADX 06-02-09 10:57

Re: Model incinta
 
Gata am montat tot... Ce pot sa zic se aude cat de cat bine (imi vibreaza numarul si capota la portbagaj desi ele bat in masina) pentru cat stiu sa faca :D O sa revin cu poze cand termin de finisat portbagajul si politza de la luneta.

iviTe 06-02-09 23:21

Re: Model incinta
 
Bravo si sa bagi poze sa vedem :D bafta in continuare :-P

TheADX 08-02-09 17:42

Re: Model incinta
 
1 Attachment(s)
Pozele Promise + Un Filmulet BONUS

http://i42.tinypic.com/2m7ztya.jpg

http://i44.tinypic.com/209obj5.jpg

http://i42.tinypic.com/2vcti7a.jpg


https://www.youtube.com/watch?v=tVY22iEpR5o

SUNETUL DIN VIDEO SE AUDE BINE DOAR PE BOXE CU BASS! Pe boxe de calculator nu se intelege.

iviTe 08-02-09 18:39

Re: Model incinta
 
ai taiat tabla din spate ??

TheADX 08-02-09 18:42

Re: Model incinta
 
Quote:

Originally Posted by iviTe (Post 2048890)
ai taiat tabla din spate ??

da am decupato cu soricelu


All times are GMT +2. The time now is 01:06.

- Copyright 2026 4Tuning