Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Divertisment (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment.html)
-   -   GP Limo - Masina de curse cu 7 locuri (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment/105269-gp-limo-masina-curse-7-locuri.html)

SERJAN 21-01-09 20:50

Re: GP Limo - Masina de curse cu 7 locuri
 
nu mai are omul ce face... o treaba fara rost zic eu si nu cred ca ar trebui sa viseze ca o sa duca "inventia" la o viteza mai mare decat veyronul

bibi_x 22-01-09 20:26

Re: GP Limo - Masina de curse cu 7 locuri
 
foarte tare

sparly 26-01-09 12:37

Re: GP Limo - Masina de curse cu 7 locuri
 
mi se pare o mare porcarie ,tata f1 este f1 nai cum sa faci u cu 7 locuri o mare porcarie

Vasi11 28-01-09 11:24

Re: GP Limo - Masina de curse cu 7 locuri
 
dupa aceasta masina a fost copiat loganul mcv:evil_laug

clausweb 03-02-09 18:43

Re: GP Limo - Masina de curse cu 7 locuri
 
Poate oferi sensatii tari mai multor pers. nu numai unei sg pers;)


All times are GMT +2. The time now is 08:15.

- Copyright 2026 4Tuning