![]() |
Re: GP Limo - Masina de curse cu 7 locuri
nu mai are omul ce face... o treaba fara rost zic eu si nu cred ca ar trebui sa viseze ca o sa duca "inventia" la o viteza mai mare decat veyronul
|
Re: GP Limo - Masina de curse cu 7 locuri
foarte tare
|
Re: GP Limo - Masina de curse cu 7 locuri
mi se pare o mare porcarie ,tata f1 este f1 nai cum sa faci u cu 7 locuri o mare porcarie
|
Re: GP Limo - Masina de curse cu 7 locuri
dupa aceasta masina a fost copiat loganul mcv:evil_laug
|
Re: GP Limo - Masina de curse cu 7 locuri
Poate oferi sensatii tari mai multor pers. nu numai unei sg pers;)
|
| All times are GMT +2. The time now is 08:15. |
- Copyright 2026 4Tuning